Evde Lavanta Keseleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Düğün, kına gecesi, doğum, nikah gibi etkinliklerde hazır keselenmiş lavanta keseleri dağıtılır. Bu keseler, araba ve evlerde hoş koku yayması için kullanılır. Genelde ilkbahar aylarında hazır keselenmiş lavantalara talep artar. Bu doğrultuda, organizasyon şirketleri de evlere daha fazla lavanta işi vermeye başlar. Hele ki düğün sezonunda ev hanımları lavanta keseleme işinde en fazla hasılatı elde edebilirler.

Genellikle firmalar lavanta kesesi başına ücret ödeyebilir. Ya da 100’erli gibi partiler başına da bir ücret belirlenebilir. Bu işten günde minimum 15 TL kazanabilirsiniz.

Aylık ek geliriniz ise 800 TL üzerinde olabilir. Ödemeler ise, iş sonu teslimatın yapılarak kontrollerin edilmesi ile birlikte havale veya peşin yapılır.

Ayrıca Bakınız: Evde Lavanta Keseleme İşi

Evde Lavanta Kesesi Yapıp Satmak

Ek işe başlamak için elinizde bir sermayeniz varsa, lavanta keseleme işini evde kendiniz yapabilir ve pazarlayabilirsiniz. Eve ek iş veren bir firma yerine kendi lavanta keselerinizi satmak çok daha karlı bir iştir.

Güvenilir bir toptancı bulduktan sonra lavanta ve keselerinizi beğenin. Ardında tüm malzemeleri evinize getirip kendi lavanta kesesi tasarımlarınızı yapın. Birkaç farklı numune yapmanızı öneriyoruz. Hatta sünnet, kına gecesi gibi etkinlikler için farklı konseptlerde lavanta keseleri oluşturursanız, daha fazla sipariş alabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Evde Lavanta Keseleme İşi Veren Firmalar

El emeğinizle hazırladığınız lavanta keselerini ilk aşamada yakın çevrenize pazarlayın. Düğün hazırlığı yapan dostlarınız lavanta keselerini sizlerden almayı tercih edeceklerdir.

Ayrıca Bakınız: Evde Lavanta İşi Nasıl Yapılır?

Eğer talep artıyorsa, internetten de e-ticaret sitelerine ürünlerinizin resmini koyarak satışa çıkarabilirsiniz. Yine, yaşadığınız yerdeki organizasyon şirketi ve esnaflara bu ürünleri pazarlayabilirsiniz. Güzel bir tanıtım ile her geçen gün sipariş sayınız artabilir.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status