Evde Gelin Buketi İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde Gelin Buketi İşi

Evden ek iş yapmanın herkese cazip geldiği günümüzde bayanlar da kendi yetenekleri doğrultusunda birbirinden farklı ek iş seçeneklerini değerlendirmekteler.

Eğer terzilik ve benzeri uğraşlarınız varsa, sizler de evde gelin buketi işinden keyif alabilirsiniz ve hobinizi paraya çevirebilirsiniz.

Gelin buketlerinde her zaman farklı tasarımlar tercih edilir. Bu nedenle sektörde de yaratıcı ve farklı tasarım fikirlerine ihtiyaç vardır. Özellikle düğün organizasyonu firmaları evden çalışmak isteyen bayanlar için evde gelin buketi işi, kına paketleme ve benzeri ek iş seçenekleri sunmaktadırlar.

Sizler de bunlar arasından elinize en yatkın olan ek işi seçerek aile geçimine katkı sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Evde Gelin Buketi İşi Nasıl Yapılır?

Evde gelin buketi işi, yıllardır ev hanımlarının tercih ettiği bir kazanç kapısıdır. Tam zamanlı bir işte çalışma imkanı olmayan ve daha öncesinde dikiş nakış eğitimi alarak veya kendini bu hobilerde geliştirerek ortaya farklı tasarımlar çıkarmaya meraklı olan tüm ev hanımları gelin buketi işi ile bir başlangıç yapabilirler.

Ayrıca Bakınız: Evde Ek İş Yapmak Avantajlı Mı?

Evde Gelin Buketi İşi Ne Kadar Kazandırır?

Kendi tasarlamış olduğunuz gelin buketlerini eşe dosta ve internetten pazarlayarak yaz döneminde 1200 TL ve üzeri aylık ek gelir elde edebilirsiniz.

Eğer bir firma aracılığı ile bu ek işi yaparsanız, yine kazancınız sezona bağlı olarak değişiklik gösterir. Firmalarla çalıştığınız takdirde, ödemeler iş sonunda alınır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status