Evlere Takı İşi Veren Firmalar ve Ne Kadar Kazandırır?

Evlere Takı İşi Veren Firmalar

Takı sektöründe satıcılar sürekli rekabet içerisindedir. Acil ek işlere ihtiyacı olan ve evde takı yapımı bilen herkes için eve ek iş veren takı firmaları alternatif bir çözüm olabilir. Kendi takılarınızı tasarlamak sermaye ve zaman isteyeceği için güncel ilan veren takı firmaları ile iletişimde bulunmanızda fayda vardır. İnternete ilan veren hediyelik ve bijuteri firmaları ile kuracağınız bağlantı sonrasında evinize ek iş alma imkanı yakalayabilirsiniz.

Takı firmalarının iletişim bölümlerinden, ilan sitelerinden ya da sosyal medyadaki ilanlardan firmalara başvurularınızı yapmanız mümkündür. Aynı zamanda kendi tasarladığınız kolye, küpe ve bileklikleri de el yapımı takılar satan dükkanlara pazarlamayı deneyebilirsiniz.

Genellikle evde takı işi veren firmalar internette “evlere takı işi verilir” başlığı altında kişilerden aradıkları el becerilerini de belirtmektedirler. Bu firmaların talebi aynı bölgede yaşayan ve takı tecrübesi olan kişilerdir. Ekip olarak çalışan kişiler de tercih edilmektedir.

Ayrıca Bakınız: Evde Takı İşi Yaparak Para Kazanmak

Etrafınızda firmalara takı işi yapanlar varsa, onlar aracılığıyla da bu işverenlerle bağlantı kurmayı deneyebilirsiniz. Eğer evde takı yaptıran hiçbir firma ile anlaşma sağlayamadıysanız, kendiniz internetteki ilan sitelerine “eve takı işi alınır” ilanı verebilir ve firmaların sizlerle bağlantı kurmasını bekleyebilirsiniz.

Evde Takı İşi Ne Kadar Kazandırır?

Bayanların bijuteri ürünlerine olan yoğun ilgisi firmalar arası rekabeti arttırmaktadır. Sürekli değişen takı modasına farklı tasarımlar sunmak isteyen firmalar, ekstra eleman çalıştırmak yerine takı aparatlarının monte edilmesini evde çalışan şahıslara vermeyi tercih ederler. Sizler de takı işi veren firmalar ile çalışmak istiyorsanız, aylık minimum 800 TL ek gelir kazanabilirsiniz.

Eve verilen takı işlerinin zorluk aşamalarına göre fiyatlandırma yapılır ve genelde parça başı ücret ödenir. Eğer tek bir takı modeli verilirse, parti başı ücretlendirme de yapılabilir.

Ayrıca Bakınız: Evde Takı İşi Nasıl Yapılır?

Profesyonel işverenler ile çalışmak her zaman daha avantajlıdır ve daha çok kazandırır. Ödemeler genellikle firmalar takıları teslim alıp kontrol aşamasından geçirdikten sonra yapılır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status