Evde Boncuk İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde Boncuk İşi

Elinden her iş gelen ev hanımları, evde bulundukları süre içerisinde evde boncuk işi yaparak para kazanabilirler. Günümüzde evde sadece erkeğin çalışması birçok ailenin geçim sıkıntısı çekmesine neden olmaktadır. Beylerine destek olmak isteyen ev hanımları ise evlerinde güvenle para kazanmak için ek iş fırsatlarını değerlendirerek, mutfak masraflarını ve fatura masraflarını rahatça çıkarmaktadırlar.

Artık birçok ev hanımının evden kazanç sağladığını görmekteyiz. Sizler de ayın sonunu zor getirmekten şikayetçiyseniz ve kendi el becerilerinizi paraya çevirmek isteyen biriyseniz, evinizde boncuk işi yapabilir ve aylık evinize giren para miktarını arttırabilirsiniz. Bu sayede ev halkı da daha refah koşullara sahip olur ve bir yandan da evde bulunduğunuz süreleri daha iyi değerlendirmiş olursunuz.

Evde boncuk işi, genellikle bayanların tercih ettiği bir ek iştir. Daha önce boncuk işleme ve benzeri el işleri ile haşır neşir olan her bayanın zorlanmadan yapabileceği bu ek iş gruplar halinde de yapılabilir.

Ayrıca Bakınız: Ek İş Fırsatları 2021

Eş dostu çağırarak birlikte aldığınız boncuk işlerini bitirebilir ve daha çok iş alma imkanı yakalayarak dostlarınızla birbirinize destek olabilirsiniz.

Boncuk işlemeyi bilmeyen bayanlar, yaşadıkları ilde Belediye tarafından verilen eğitim kurslarına katılarak bu işi detaylı bir şekilde öğrenebilirler.

Ayrıca Bakınız: Evde Bebek Şekeri İşi

Evde Boncuk İşi Nasıl Yapılır?

Tekstil sektöründe bazı firmalar fazladan eleman çalıştırmak yerine boncuk işleme görevini ev hanımlarına vermeyi tercih etmektedirler. Özellikle tekstil sektörünün gelişmiş olduğu şehirlerde işverenler sürekli ilanlar paylaşarak daha fazla ev hanımına bu imkanı sunmak için adeta yarış halindedir. Sizler de boncuk işi alacağınız firmayı belirledikten son evden çalışmaya başlayabilirsiniz.

Eve boncuk işi veren firmalar, evinize bir kutu boncuk işi malzemeleri ve yanında bir adet de numunesini iletirler. Bu numune ile işi nasıl yapacağınızı anlayabilirsiniz. Belki bir adet de işi tarif eden kitapçık kutu içerisinde çıkabilir.

Ayrıca Bakınız: Evde Anahtarlık İşi Nasıl Yapılır?

Genellikle moda evleri gelinlik ve abiye kıyafetlerin üzerine boncuk işi yapacak hanımlar aramaktadırlar. Tabi, takı ve aksesuar sektörlerinde de evden boncuk işi yapacak ev hanımlarına sürekli ihtiyaç vardır. Bazı firmalar, pul ve boncuk işini birlikte talep edebilirler.

Firmanın evinize ilettiği boncuk işlerini verilen sürede tamamlayarak firmaya bildirdiğiniz takdirde sizlerden teslim alırlar. Bazı işverenler ise işin teslimatını direk sizin yapmanızı isteyebilirler.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status