Evde Lavanta İşi Nasıl Yapılır?

Evde Lavanta İşi

Evin giderlerinin bir kısmına yetişmek isteyen ev hanımları, kendi yaşadıkları ilde evlere lavanta keseleme işi veren firma veya şahıslarla irtibata geçebilirler ve işverenlerin geri dönüş sağlaması ile birlikte bu ek işten para kazanmaya başlayabilirler.

Anlaşma sağladığınız firma, evinize ilk aşamada az sayıda lavanta keseleme işi gönderebilir. Bunun da nedeni, işi ne kadar titiz yaptığınızı sınamaktır.

Eğer firmaya ilettiğiniz lavanta keseleri tam istenildiği gibiyse, bir sonraki siparişlerde kese sayısını arttırabilirler. Böylelikle sizler de her geçen gün daha fazla ek gelire sahip olabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Evde Lavanta Keseleme İşi

İşverenler, lavanta keseleme işi için evinize gereken tüm malzemeleri ileteceklerdir. Bir kutu içerisinde gönderilen bu malzemelerin içerisinde paketlenecek kuru lavantalar, keseler, kurdele, etiket, boncuk ve benzeri süslemeler yer alır. Bir de yanında numunelik ürünler gönderilir. Malzeme kutusunu açtığınızda ilk olarak örnek lavanta kesesini talep edilen tüm detayları ile incelemelisiniz.

Eğer lavanta keseleme işinin nasıl yapılacağını tam anlamıyla anladıysanız, işe başlayabilirsiniz. Lavantaları hazır keselerin içerisine belirtilen ölçülerde doldurmalısınız. Bunun için de bir adet ölçek sizlere iletilecektir. Bu ölçeği kullanarak keselere lavantaları doldurduktan sonra, kurdele ile sıkıca bağlayıp fiyonk yapmanız genelde istenir.

Ayrıca Bakınız: Evde Kına Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Ardından süsleme talep edildiyse yapılır ve etiketler de takılarak keseleme işi tamamlanmış olur. Lavanta keselerini hazır edince, hepsini dikkatli bir şekilde paketleyerek firmaya teslim edebilirsiniz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status