Yazlık Etek Modelleri 2021

2021 yazı sokak modasında birinden farklı ve şık etek modelleri bayanların beğenisine sunuluyor. Etek boylarında ise; bu yaz bir sınırlama yok. İster uzun, ister kısa bir etek tercih edin; 2021 yaz modasını sizler de yakalayabilirsiniz.

Yazlık etek modelleri; 2021 yılında farklı renk ve kesim alternatifleri ile vitrinlerde yer alıyor. Bu etekler arasında en çok dikkat çekenler ise; önü çapraz gelen etek modelleri oluyor. Yine, önü kısa ve arkası uzu etek modelleri de geçtiğimiz yıllardan beri modasını sürdüren modellerden biridir.

Yazlık etek modellerinde, bohem rüzgarların estiğini söyleyebiliriz. Etnik desenli, beli kemerli, güpürlü ve işlemeli, kumaş etekler bu yaz her yaş bayanın tercih ettiği tasarımlar oldu.

Yazlık uzun etek modellerinde, kalın kemerler ve farklı süslemeler, gündelik hayatta bayanların hem daha rahat hareket edebilmesini sağlıyor, hem de şıklığı sunuyor. Bu etekler ile şıklığı yakalamak için üst seçiminde de özenli olmanız gerekir.

Yılın modası olan püskülü, dantelli ve kısa üstler ile uzun etekler son derece harika bir seçim olacaktır. Tabi, bu kombinin altına sandalet ve aksesuar olarak da postacı tipi çantalar tercih edebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: 2021’in Trend Yazlık Ayakkabı Modelleri

Yazlık kısa etek modellerine göz gezdirdiğimizde; valon etekler, kalem etekler ve 70’li yılların izlerini taşıyan etek kesimleri dikkatimizi çekiyor. Özellikle güpürlü ve renkli kısa etekler, yaz aylarında genç kızların favorisi olmaktadır. Sizler de sezonun en şık etek modelleri ile modaya ayak uydurabilirsiniz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status