Yaz Sokak Modası 2021

2021 yazı sokak modasında sokaklar adeta renkleniyor. Bu yıl hakim olan retro stil, birçok markanın yeni yaz kreasyonlarında da kendini gösterdi. Renkli ve etnik desenlerin, özel motiflerin yoğun olarak yer adlığı yeni gündelik ve yazlık kıyafetler, her bayana hitap eden çok özel tasarımlar ile beğeniye sunuluyor.

Bu yaz renkli kombinler sokak modasında hakim oluyor. Canlı ve parlak renklerin yanı sıra; mat ve etnik desenli elbiseler yazın yükselen trendleri arasındadır. Yine, güpürlü ve yarasa kollu elbiseler ve tulumlar da sokak modasının vazgeçilmezleri oluyor.

Boyfriend ve skinny jeans modelleri 2021 sokak modasında da öne çıkıyor. Bu jeans modellerinin üzerine püsküllü, ve beyaz salaş üstler, altına stiletto bir ayakkabı çekerek, sizler de modayı yakalayabilirsiniz.

Yine yüksek bel pantolonlar bel hizasındaki üstler ile kombinlenerek, genç kızların favorisi oluyor. Bu tarz kombinlerde takı kullanımına da ağırlık vermenizi sizlere öneriyoruz.

Eklem yüzükleri, kulak aksesuarları, yan yana takılan farklı stil bileklikler, parlak kemerler ile 2021 aksesuar modasını da es geçmeyin.

Şort kombinlerinde yüksek bel şortlar ile taşlı sandalet, topuklu babet ve neon renk üstleri tercih edebilirsiniz. Etek seçiminde ise; önü kısa ve yüksek bel modellerden yana seçiminizi yapın.

Ayrıca Bakınız: 2021 Kombin Önerileri

Yukarıda yer alan yazlık sokak modası kombin önerilerini; kimono şallar ve püsküllü çantalar ile denemelisiniz. Ortaya gerçekten stil sahibi bir kadın imajı çıkacaktır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status