Tempo Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Tempo Çiğköfte, geleneksel çiğ köfte lezzetine farklı tatlar katarak sektörde bir ilke imza atmıştır. Çiğ köfte üretiminde ilk olarak şifa kaynağı bitkiler de kullanan firma, bu bitkiler ile harmanlanan çiğ köftenin enerji ve besin değerlerinin de artmasını sağlamıştır. Yenilikçi etsiz çiğ köfte üretimi ile adını duyuran firma, kurduğu franchising ağı ile bayilik hizmeti vermeye devam ediyor.

Türkiye genelinde özel üretim çiğ köftesi ile adını duyuran Tempo, sertifikalı imalathanesinde üretilen çiğ köfteleri bayiliklere vakumlu olarak göndermektedir. Sağlık ve hijyen kurallarına büyük önem veren firma, üretimin her aşamasında gıda kalite standartlarını korumaktadır. Etsiz çiğ köfte üretiminde besin değerleri son derece zengin malzemeler tedarik eden ve kullanan, özel karışımlar kullanarak farklı bir çiğ köfte lezzetini ülkemiz insanının damak zevkine sunmaya devam eden Tempo, malzeme tedarik aşamasında birinci sınıf kaliteden vazgeçmiyor.

Tempo Çiğköfte bayilik hizmetinden tüm Türkiye genelindeki yatırımcılar yararlanabilir. Bütün illerde bayilik açılışı hedefi olan firma, herkesin bu özel lezzeti tatmasını misyon edinmiştir. Yılların tecrübe ve deneyimi ile çiğ köfte sektöründe yerini alan Tempo, aynı zamanda bayiliklerine sunduğu destekler ile de kalite ve güven politikasından bir an bile şaşmamaktadır.

Sağlıklı gıda üretimi için gerekli tüm özveri ve özeni gösteren firmanın bayilerine açılışa özel de sürprizleri mevcuttur. Bayilik açılışından gereken tüm desteği sağlayan firma, sonrasında da işletmecinin yanında olmaktadır.

Tempo Çiğköfte Bayilik Şartları

Tempo Çiğköfte bayiliği almak isteyen herkes başvuruda bulunabilir. Türkiye geneline bayilik veren firmanın sizler de franchise ağına katılmak istiyorsanız, hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Firma tarafından talep edilen bayilik şartları aşağıda yer almaktadır:

  • Bayilik başvurusunun ardından franchise koordinatörleri şahıslar ile iletişime geçmektedir.
  • Seçilen dükkan Tempo çiğköfte konseptine uygun olarak tadilat edilmekte ve dekorasyonu yapılmaktadır.
  • Genelde merkezi ve işlek caddeler dükkan seçimi tavsiye edilmektedir.
  • Açılışa özel destek sağlanmaktadır.

Tempo Çiğköfte iletişim bilgileri:

Adres: Cumhuriyet mahallesi Açık sokak No:5, Turgutlu/MANİSA

Tel: 0532 724 63 25 / 0537 326 51 75

E-posta: info@tempocigkofte.com

Yukarıda yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile firmayla irtibat kurabilir; soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Bayilik başvuru için de yine aynı iletişim bilgilerinden irtibata geçebilirsiniz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status