Taksim Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Taksim Çiğköfte; sürekli büyüme gösteren bir firma olarak ülkemizin geleneksel lezzetini Türkiye’nin dört bir yanında çiğ köfte severler ile buluşturmayı amaç edinmiştir. Açıldığı ilk günden itibaren sürekli kampanyalar düzenleyerek müşterilerine çeşitli hediyeler veren ve özel indirimlerden yararlanmalarını sağlayan firma, farklı satış stratejileri ile müşterilerin memnuniyetini kazanmaktadır. Kurumsallığı ilke edinerek, kendi misyonu neticesinde planlı bir yol izleyen firma, yenilikçi anlayışı ve geniş vizyonu ile girişimcilerin de dikkatini çekmektedir.

Etsiz çiğ köfte üretimi ve satışı gerçekleştiren Taksim markası, en doğal ve sağlıklı malzemeler tedarik etmekte olup, özel baharat karışımları ile harmanlayarak bu lezzeti sofralara taşıyor. Tüm bayilerinde aynı lezzet standartlarında çiğ köfte satışı yapan firma, aynı zamanda katkı maddesi kullanmamaktadır ve tüketici sağlığına verdiği önemi ürünleri ile kanıtlamaktadır.

Markanın amacı kendi üretimi çiğ köfteyi tüm ülkemize ve dünyaya sevdirmektir. Bunun için da bayilik çalışmalarına ağırlık veren firma, bayileri ile birlikte ekip ruhu içerisinde hareket etmekte ve onları desteklemektedir.

Modern üretim tesisinde üretilen çiğ köfteler gıda mühendisleri tarafından düzenli olarak denetlenmekte olup, bayilere ulaşana kadar hijyen ve sağlık koşulları öncelikli kural olmaktadır. Ürünlerin hiçbirinde bulyon ve MSG maddesi kullanılmamaktadır.

Taksim Çiğköfte bayilik olanaklarından faydalanmak isteyen girişimciler için firma yeni kampanyalar düzenlemektedir. 3 farklı bayi konsepti bulunmaktadır. Bunlar; AVM konsepti, mobil konsept ve şube konseptidir. Bu konseptlerden birini tercih eden girişimciler, düşük maliyet ile kendi işlerinin başına geçebilirler ve yatırımlarının karşılığını kısa vade içerisinde alarak kar marjlarını yükseltme olanağı da yakalayabilirler.

Çiğ köfte bayiliği kurulum paketi olarak 5.500 TL fiyat belirleyen firma, bu sayede düşük bütçeden yatırımcılara da hitap etmeyi amaçlamaktadır. Uluslar arası standartlara uygun üretim yapan Taksim markasının avantajlı bayilik paketlerinden yararlanan bayilere firma tüm tecrübelerini aktarmaktadır.

Taksim Çiğköfte Bayilik Şartları

Müşteri ile güçlü iletişime ve güler yüze önem veren, tüm bayi işletmecileri ile de iletişim halinde olarak müşteri beklentilerini öğrenerek kendini geliştiren Taksim Çiğköfte’den bayilik alan yatırımcılar firma güvencesi altında satışlarından yüzde 100 ve üzeri kar elde etmektedirler.

Sizler de bu markanın bir bayisi olmak ve kendi işinizi açmak istiyorsanız, aşağıda yer alan bayilik şartlarını okuduktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Firmanın birinci önceliği işletme sahibinin iletişim becerisine sahip olması, müşteriler ile güçlü bir diyalog kurmasıdır. Yine, personelin güler yüzlü olması ve hijyen kurallarına uyması aranan özelliklerdir.
  • Bayi için doğru bir lokasyon belirlenmelidir.
  • Firmanın dürüst çalışma politikasına uygun olarak satış gerçekleştirilmelidir.
  • Marka kurumsal kimliğini yansıtan bir dükkan iç dizaynı olmalıdır.
  • Açılış günü için firma tarafından 50 kilo çiğ köfte hediye edilmektedir.
  • Açılış günü kampanyası firma tarafından yönlendirilmektedir.

Taksim Çiğköfte iletişim bilgileri:

Adres: 75.Yıl Mah. 1322 Sk. No:35/A Sultangazi/İSTANBUL

Tel: 0532 673 00 49

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status