Süper Çiğköfteci Bayiliği ve Bayilik Şartları

Firma bayi adaylarını önemsemektedir. En iyi kalite çiğköfteyi en uygun fiyata size ulaştırmanın yanında bayinin ticari olarak kalkınmasınıda amaç edinmiştir. Markamızı değil, kendi markasını büyütmesini ve kendi bayiliğini vermesini ve kendi başarıları ile anılmasını ve bu durumun ticari hayatına yansımasını düşünmüştür.

Bayilik sürecinde kendi dükkanınızı bütçenize göre kendiniz dekor ediyorsunuz. Biz masraf oluşturacak herhangi bir şeyi dayatmyıyoruz. Eğer güler yüzünüze ve sabrınıza güveniyorsanız tek dolabın yeteceğini düşünüyoruz. Örneğin “Eminönüde Çiğköfteci Ali Usta”.

Sitemizde ilan ettiğimiz paketler n11.com ve sanalpazar.com üzerinden taksitli olarak da satışa sunulmuştur. Ancak ilgili sitelerin komisyonu nedeni ile paket farkları bulunmaktadır. Kararınızı verdiğinizde size hesap bilgilerimiz veriyoruz. Ödemeniz onaylandıktan sonra,kurulum paketiniz hazırlıyoruz. Hazırlanan paket ekibimizle size ulaştırılıyor.

İstanbul dışına kurulum için dolap gibi malzemelerin kargo bedeli bulunmaktadır.

Bizim sorumluluğumuz size gerkeli malzemeleri tarihinde,gerektiği gibi ulaştırmaktır. Biz etiket değil,sonuç odaklı bir sistemi benimsedik.

Gereksiz masraftan,bayinin üstünde olmaktan itina ile kaçınmaktayız. Bayilerin başarılarını önemsiyoruz.

Dükkanı tutacağınız yere siz karar veriyorsunuz. Her ne kadar tavsiyelerimiz olsada konum, çevresel etkiler ve esnaflık bu sonucu değiştirmektedir. Güler yüzlü ve eli bol bir çiğ köfte satıcısı başarıyı büyük oranda yakalamış demektir.

Bayilerinizin tüm ihtiyaçlarını biz karşılarken siz satılan her kg çiğköftede ayrıca kazanç elde edeceksiniz. Yapmanız gereken bayilik verdiğiniz ekibi eğitmek, onlara nasıl iyi bir esnaf olunacağını uygulamalı olarak göstermektir.

Size vereceğimiz telefon numarasına mesaj atmadan önce ödeme yapmalısınız. Ödeme açıklama bölümüne size vereceğimiz bayilik numarasını girmeyi unutmayınız. Ödemeden sonra bize ulaşan mesajınız işleme koyulur.

Üretim bu mesaj bilgisine göre ayarlanır. O gün akşam tamalanan üretim ertesi gün için  kargoya verilir. Kargo firması ertesi gün size siparişlerinizi ulaştırır.

Bayilik açısından hizmetimizi beğenmediğinizde tabela değiştirmek zorunda kalmadan, esnaflık kimliğinize hiç bir zarar gelmeden değişiklik yapabilirsiniz.

Paket fiyatlarına KDV dahil değildir. Numune talebinizde kargo bedelini siz üstlenirsiniz.

Lütfen yorum bölümüne veya telefon yolu ile merak ettiklerinizi sormaktan,yazmaktan geri durmayın.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status