Semsür Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Semsür Çiğ Köfte, gıda sektöründe elde etmiş olduğu deneyimler neticesinde sektöre giriş yaparak fabrikasyon olmayan çiğ köfte üretimi ile sektörde farklı bir yol izlemeye başlamıştır. Küçük makinelerde üretim yaparak çiğ köftenin kendine has lezzetini korumaya çalışan ve bu aşamalar boyunca hijyenden ve sağlık standartlarından hiçbir şekilde ödün vermeyen çiğ köfte markası, kurulduğu günden bugüne bayilik ağını da genişletmiştir. Şu anda İstanbul’da birden fazla şubesi olan ve Sinop ilinde de 3 bayisi ile hizmet veren Semsür, toplamda 16 şubeye ulaşmıştır.

Yıllardır çiğ köfte sektöründe kendine has üretim ve lezzet standardı ile ilerleme kaydeden ve başarılarını her geçen gün katlayan Semsür, uluslar arası kalitede ürün hizmeti sunmaktadır. Üretimin yanı sıra, saklama koşulları ve servis çözümleri ile de kaliteden hiçbir şekilde ödün vermemeyi ilke edinen firma, bu lezzeti daha fazla ilde daha çok şube ile tüm sofralara ulaştırma gayreti içerisindedir.

Firmanın tüm şubelerinden eve servis hizmeti de bulunmaktadır. Kendine özgü çiğ köfte lezzetinin yanı sıra %100 doğal şalgam suyu ile de beğeni toplayan ve müşterilerinin damak zevkine hitap etmeyi bilen Semsür, ISO ve TSE Belgelerine sahiptir.

Semsür Çiğ Köfte bayilik hizmetinden yararlanmak isteyen herkesi bu aileye beklemektedir. Dürüm ve porsiyon çiğ köfte çeşitliliği ile bayiliklerinden satış gerçekleştiren firma, yine servis ve sunumu ile de müşterilerinin beğeni ve güvenini kazanıyor. Marka, son olarak süpermarket raflarında da vakumlu çiğ köftesi ile yer almaya başlamıştır.

Çiğ köfte üretim sürecinde tedarik edilen malzemelerin her biri doğaldır ve hijyenik koşullarda hazırlanmaktadır. Kalitesini bozmadan yoluna emin adımlarla devam eden Semsür, bu lezzeti tüm illere taşımayı hedefliyor.

Semsür Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Semsür Çiğ Köfte bayiliği almak için firma tarafından bazı katılım şartları belirtilmiştir. Ülke geneline bayilik temsilcileri ile ulaşan ve yeni yatırımcıları franchising ağına bekleyen firmanın çiğ köfte bayilik şartları şunlardır:

 • Bayilik anlaşması sonrasında yeni işletme sahibinden franchising bedeli talep edilmemektedir.
 • Bayilik için herhangi bir bedel ödenmemektedir.
 • Anlaşma sağlandıktan sonra karşılıklı tarafların franchise sözleşmesi imzalaması zorunludur.
 • Yeni açılan bayiliğin kurulum giderleri ve diğer masrafları işletme sahibi tarafından karşılanmaktadır.
 • Dükkan dekorasyonu, konsepti ve açılış kampanyası marka kontrolü ve yönlendirmeleri ile olmaktadır.
 • Merkezi promosyon ve reklamlardan herhangi bir katılım bedeli veya payı alınmamaktadır.
 • Tüm illerde yer alan bayilerin fiyat politikası sahiptir.
 • Ürünlerin hepsi tescilli ve onaylıdır.
 • Bayilik açıldıktan sonra franchise koordinatörü gerekli yönlendirmeleri ve teknik desteği sağlamaktadır.
 • Tüm bayilerde lezzet ve ürün standardı aynıdır.
 • Eğer kendi bütçe ve imkanlarınız dahilinde bayilik açmak istiyorsanız, marka prosedür ve standartlarına uymanız zorunludur.
 • Açılışa özel çiğköfte hediye edilmektedir.
 • Talep doğrultusunda, anahtar teslim bayilik hizmeti de vardır.
 • Yeni bayi personeline firma tarafından uygulamalı eğitim verilmektedir.

Semsür Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Adres: İsmetpaşa Mah. 86/1 Sk. No:8/B-C, Sultangazi / İstanbul 

Tel: 0212 476 95 02

GSM: 0537 506 31 00

E-posta: info@semsur.com.tr

Yukarıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak firma ile irtibat kurabilir, firmanın resmi web sitesi üzerinde yer alan bayilik başvuru formunu doldurarak da çiğ köfte bayilik başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status