Rüyada Yeşil Balık Görmek Neye İşarettir?

Rüyada yeşil balık görmek, elinize bol miktarda para geçeceğine ve mesleğinizde çok büyük kazançlara ulaşacağınıza yorumlanır. Eğer bir süredir beklediğiniz miras varsa bu miras elinize geçer. Bir türlü paylaşılamayan mal mülk sonunda pay edilir ve hiç kimsenin kimsede bir hakkı kalmaz. İşsiz olan biri ise iş teklifleri alabilir. Uzun zamandan beri iş arıyorsanız sonunda kısmetiniz olan güzle bir işe girebilirsiniz. İşinden memnun olamayanlara da daha mutlu olup daha iyi kazanacakları bir işe girmelerine yorumlanır.

Rüyada yeşil balık tutmak, yapılacak olan bir ortaklıktan memnun kalmaya yorumlanır. Çok kazançlı anlaşmalar imzalanabilir. Belge evrak işlerinde de bir aksilik yaşanmaz. Uzun zamandır size verdiği sözü tutmayan biri ise sözünü tutar ve yardımcı olur. İş yerinde de biri sözünü tutarak terfi almanıza yardım edebilir.  Rüyada yeşil balık yakalamak, bekar olan birinin evleneceğini müjdeler.

Rüyada Büyük Yeşil Balık Görmek

Büyük bir kısmetin habercisidir ve yakında müjdeli haber kulağınıza gelir. Sınava girenler sınavlarından yüksek  not alırlar. Mesleğinizde de önünüzdeki engelleri aşabilir ve büyü kazançlar sağlayabilirsiniz.

Rüyada Küçük Yeşil Balık Görmek

Birkaç yerden elinize para geçmesine yorumlanır. Ek gelir sağlanabilir veya verilen borçlar elinize geçebilir. Bir süredir ödemek istediğiniz borçlarınız varsa da sonunda ödeyebilirsiniz. Hiç kimseye borcunuz kalmaz.

Rüyada Yeşil Balık Almak

Rahat ve mutlu bir hayatın habercisidir. Yaşadığı evden veya yerden memnun kalmayanlar istedikleri yere yerleşerek yaşamlarını daha konforlu sürdürebilirler. Ailesinden uzakta çalışıp memleket özlemi çeken insanların da bu hasretleri yakında son bulur. Rüyada yeşil balık satın almak, yeni ev araba almak anlamına da gelir.

Rüyada Yeşil Balık Yemek

Rüyada yeşil balık yediğini görmek, gelirin artmasına ve zam almaya yorumlanır. Evinize bol para girer ve ailenizin geçimi rahatlar. Ailede çalışmayan biri varsa o kişinin işe girdiğini öğrenebilirsiniz. Aile içi sevinçler artar.

Rüyada yeşil balık görmek İslami rüya tabiri, borçlarınız varsa kapatmaya ve rahat etmeye yorumlanır. Yeni iş teklifleri gelebilir. Beklenenden daha güzel imkanlar elinize geçebilir. Bir süredir geçim sıkıntısı çekenlerin de ailesinin maddi durumu daha iyi hale gelir.

Rüyada yeşil balık görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

1 Yanıt

  1. Cuma KARLIKAYA

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status