Rüyada Yerde Kan Görmek Neye İşarettir?

Rüyada yerde kan görmek, güvendiğiniz bir insandan gelecek olan kötülüğe üzülmeye yorumlanır. Sizin çok güvendiğiniz biri emanet etmiş olduğunuz bir şeye ihanet edebilir. ya da aç gözlülük yaprak sizin hakkınız olan bir şeye el koyabilir. Şu günlerde sevdikleriniz ile aranızda kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Bir insanın daha önce hiç bilmediğiniz bir huyunu öğrenebilirsiniz. Rüyada yerde kan birikintisi görmek, haram para ya da mal mülk anlamına da gelir. İşlerinize hile karıştıran birileri olabilir veya kolay yoldan gelen para elinizden çabucak gider.

Rüyada yerde kan lekesi görmek, bazı rüya tabircilerine göre rüyada kan görülmesi durumunda o rüya iptaldir ve yorumlanmaz. Ancak bazı yorumculara göre de haram mal mülk ya da para şeklinde yorumlanır. Başka birinin hakkı olan bir şey size verildiyse bundan dolayı vicdan azabı çekilebilir.

Rüyada yerde kan görmek İslami rüya tabiri, güven duyulan biri ile aranızın açılmasına yorumlanır. Hep yanınızda olan ve yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmeyen biri ile küsebilirsiniz. Aileniz ile aranızı bozacak laflar getiren biri de olabilir. Evli olan biri bu rüyayı görürse eşini kendine karşı dolduruşa getiren biri olabilir. Bu sebep ile eşiniz ile aranız açılabilir.

Rüyada yerde kan görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status