Rüyada Yaralı Kedi Görmek Neye İşarettir?

Rüyada yaralı kedi görmek, sizi üzen birinin yine benzer hatayı yapıp üzmesine yorumlanır Arkadaşlarınız arasında sırlarınızı paylaştığınız ve dert ortağı olduğunuz biri varsa bu kişi güveninizi sarsabilir. Uyarmış olduğunuz halde sizin sırlarınızı başka birine anlatabilir. Eğer hep bir hayal kırklığına uğratan biri varsa bu kişiye karşı tahammülünüz azalabilir. Bitmesi istenilen bir ilişki biter. Sürekli affeden taraf siz iseniz bu sefer affetmek daha zor olabilir. Kalbinizi tekrar kıran biri ile yollarınız ayrılabilir.

Rüyada yaralanan kedi görmek, birine yapılan iyiliğin karşılığını görememek anlamına da gelir. Zamanında hep destek verdiğiniz ve yanında olduğunuz biri şimdi size sırt çevirebilir. Kendi çıkarları için birinden kötülük görebilirsiniz.

Rüyada Hasta Kedi Görmek

Sizden iyilik isteyen birine yorumlanır. Bir süredir dertleşmek isteyen bir yakınınız sonunda size dertlerini açabilir. Hiç bilemediğiniz şeyler öğrenebilirsiniz. Sevdikleriniz sizden gizlemiş oldukları sıkıntılarını söyleyebilirler. Size karşı olumsuz davranışları olan biri varsa gönlünüzü alabilir.

Rüyada yaralı kedi görmek İslami rüya tabiri, kendi çıkarını düşünen birinin size zara vermesine ve üzmesine yorumlanır. Bir arkadaşınız kalbinizi kırabilir ve sizi yaralayacak sözler işitebilirsiniz. Hak edilmeyen bir davranış ile karşılaşabilir, güven duyduğunuz birini hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Rüyada yaralı kedi görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status