Rüyada Üstünün Kirlenmesi Neye İşarettir?

Rüyada üstünün kirlenmesi, sizi başkalarının gözünde küçük düşürmeye çalışan kişiler varsa bu kişilerin benzer bir duruma düşeceklerine yorumlanır. Çevrenize karşı sizi kötüleyen veya küçük düşüren kişiler daha sonrasında benzer şeyleri yaşarlar. Özellikle de iş hayatında rakipleriniz size engel olmaya çalışıyorlarsa yine de geride kalırlar. Üzerinize atılan iftira ve dedikodulara rağmen insanlar sizin gerçek yüzünüzü görürler. İnsanlar sizin hakkınızda ön yargılardan kurtulurlar ve bundan dolayı özür de dileyebilirler. Rüyada üstünün başının kirlendiğini görmek, aynı zamanda başkası tarafında maddi zarara uğramak ve borca girmeye yorumlanır. Birine kefil olanlar pişman olabilirler. Sizi maddi olarak zarar ettiren birileri olabilir.

Rüyada beyaz üstünün kirlenmesi, vicdani yönden sizi rahatsız eden bir konuya yorumlanır. Örneğin sizin söz vermiş olduğunuz bir konuda sözünüzü hemen tutamamanız sebebi ile vicdani yönden huzursuz olunabilir. İyi niyetle yapılan bir şey de daha sonrasında sıkıntı verebilir. Kötü niyetiniz olmadığı halde bazı insanlar ile aranız açılabilir.

Rüyada Temiz Elbisenin Kirlendiğini Görmek

Borca girmek şeklinde yorumlanır. Her kimin elbisesinin kirlendiğini görürseniz bu kişi borca girebilir. Bir şeyler satın alınabilir, beklenmedik masraflar veya başka sebepler ile borç yapılabilir. İş hayatında da ödemelerinizi almakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada üstünün kirlenmesi İslami rüya tabiri, hoşa gitmeyen sözler ile karşılaşmak ve dedikodu iftiraya maruz kalmak anlamına gelir. Maddi olarak da beklenmedik sıkıntılar ile karşılaşılabilir, kısa süreli bir borca girilebilir.

Rüyada üstünün kirlenmesi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status