Rüyada Üst Dişin Düşmesi Neye İşarettir?

Rüyada üst dişin düşmesi, yeni bir ev ya da araba satın almak ve yatırım yapmaya yorumlanır. Çalışıyorsanız ve satın almak istediğiniz gayrimenkul varsa yakında bu hayaliniz gerçek olabilir. Beklenen toplu para varsa gelir ve yatırım yapılır. Aynı zamanda aileniz de mal mülk satın alarak maddi durumlarını düzeltebilir, daha çok yatırım yapabilirsiniz. Hem sizin hem de ailenizin maddi imkanları çoğalır. Bekar olan biri için bu rüya evi arabası mal mülkü bulunan, maddi durumu iyi olan biri ile evlenmesine yorumlanır. Rüyada üst dişin çıkması, yaşanan bir talihsizlikten kurtulmak ve kötü kimselerden uzaklaşmak demektir. Dost sandığınız bir ile aranız açılabilir ve hayatınızdan bu kişi çıkabilir. İlişkisi olup ayrılmak isteyen biri de yakında ayrılabilir.

Rüyada üst dişin dökülmesi, genelde rüyada üst diş erkek bir yakınınızı simgeler. Bir erkek ile aranızda tatsızlık yaşanabilir ve bu kişinin gerçek yüzünü görebilirsiniz. Çok güvendiğiniz bir erkek hayal kırıklığına uğratarak sizi mağdur bırakabilir.

Rüyada üst dişin düşmesi İslami rüya tabiri, aile içerisinde maddi imkanların artmasına ve bir erkek ile aranızda sıkıntılar varsa hakkınız neyse onu almaya, mahkemeniz varsa sizin hayrınıza olacağına yorumlanır. Paranızda pulunuzda gözü olan bir erkek de emeline ulaşamaz.

Rüyada üst dişin düşmesi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status