Rüyada Tüysüz Erkek Görmek Neye İşarettir?

Rüyada tüysüz erkek görmek, hiç kimseye küs kalmamaya ve sevdikleriniz ile aranızdaki buzların erimesine yorumlanır. Bir erkek ile aranızda anlaşmazlık varsa biter ve o kişi ile uzlaşabilirsiniz. Bir erkek ile sürekli rekabet içerisinde olan kimseler bu rekabeti bitirirler. Hatta bu kişiye karşı ön yargı ve rekabet geride kalır. Size karşı merhametsiz olan kimseler varsa bu kişilerle aranıza mesafe koymanız gerekebilir. Özellikle de kendini düşünen bencil kimseler varsa ailenizden uzak tutmaya karar verebilirsiniz. Gerçek dostunuzun kim olduğu daha net anlaşılır.

Rüyada kılsız erkek görmek, evli olup da eşi ile sorunları olanlar için eşleri ile aralarının daha iyi olacağına yorumlanır. Eşiniz size karşı daha ilgi alakalı olabilir. Eğer kötü alışkanlıkları varsa ve çok para harcıyorsa bu huyundan vazgeçebilir. Kumar ve içki gibi kötü alışkanlıkları varsa da size söz verip bırakabilir. Sevdikleriniz sözünüzü dinlemiyor ve sizi üzüyorlar ise yakında sözünüzü dinlemeye başlarlar ve sizi haklı bulurlar.

Rüyada tüysüz erkek görmek İslami rüya tabiri, size borcu olan bir erkek varsa bu borcunu tez vakitte ödemesine yorumlanır. Bir türlü sizden aldığı parayı ödemeyen ya da emeğinizin karşılığını vermeyen bir erkek varsa yakında hakkınız olan para elinize geçer. Eğer bir erkek ile mahkemelik iseniz de sonuç hayırlı olur.

Rüyada tüysüz erkek görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status