Rüyada Top Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Top Görmek

Rüyada top görmek; rüyayı gören kişinin huzursuzluk, sıkıntı ve sorunlarla karşı karşıya kalacağına işarettir. Bazı insanların bıraktığı ve kimilerinin de aldığı mala, seyahat etmeye yani yolculuğa çıkmaya dalalet eder.

Rüyada Top Sektirmek

Rüya sahibinin oldukça zor şartlardan geçerek kazanacağı parayı gösterir. Bu şekilde bir mala ya da manevi bir zenginliğe ulaşılır. Rüyada çocukları veya futbolcuları top oynarken görmek; sesi güzel olan bir kimse ile tanışacağınızı, müzik merakınızı onunla gidereceğinizi gösterir.

Rüyada Top Oynamak

Rüyada top oynadığını görmek düşünce ayrılıklar yaşanacağına ve ortaya çıkabilecek kargaşaya işaret eder. Rüyasında top oynadığını gören kişi sosyal çevresinden, ailesinden, iş yerinden ya da yakın çevresinden birileri ile yaşanacak anlaşmazlıklara ve bu anlaşmazlık sebebi ile bölünmelere, huzursuzluklara yol açabileceğini gösterir.

Rüyayı gören kişinin hayatta yaşayacağı sıkıntılara ve verdiği zorlu mücadeleden kurtulacağını gösterir. Aynı zamanda duyacağı dedikodu ve düşünce farklılıkları nedeniyle yaşanabilecek sıkıntılara ve gözyaşına dalalet eder.

Rüyada Savaş Topu Görmek

Rüyada savaş topu görmek, galibiyetle sevinen düşmanı, topun güllesi ise onun ağzından çıkacak sözü temsil eder. Top güllelerinin hedefe isabet etmesi, iş yerinizde üstünlük kurabilecek idareci ya da düşman anlamına gelir. Top güllerinin isabet etmemesi ise alınan tedbirlerin, verilen emirlerin ve yapılan davranışların yanlışlığını gösterir. Görülen top, deri ise rüya sahibinin lider olacağına ve girdiği her işten alnının akıyla kalkacağına işaret edilir.

Bazı rivayetlere göre ise topla oynamak hayırlı işlerle karşılaşılacağını gösterir. Alınacak güzel habere, önü açık bir geleceğe, rüya gören kişinin sıkıntılarından kurtulmasına işarettir. Yakın zamanda müjdeli bir haberle sevinileceğine ya da mutlu edecek bir olayla karşılaşacağına işarettir. Çevreniz tarafından sevildiğinizi, size saygı duyulduğunu ve dostlarınızın size yardım için çabaladığını gösterir.

Rüyada top görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status