Rüyada Tavuk Pisliğine Basmak Neye İşarettir?

Rüyada tavuk pisliğine basmak, yeni bir iş anlaşması yapacak olan kişilerin bu iş anlaşması ile birlikte çok büyük kazanç sağlamasına ve kariyerinde yükselmesine yorumlanır. Eğer kararsız kaldığınız bir konu varsa sonunda hakkınızda en doğru ve hayırlı kararı verebilirsiniz. Eğitim hayatına dair de bir türlü ne okuyacağı ya da ne meslek seçeceğine karar veremeyen kişiler yakında ne istediklerinden emin olabilirler. Kendi yeteneklerinizi gösterebileceğiniz ve daha hırsla azimle çalışabileceğiniz işlerde projelerde yer alabilirsiniz. İyi ki de seçtim diyebileceğiniz güzel kararlar alınır ve geriye dönük ah vah denilmez. Rüyada tavuk pisliğine bastığını görmek, maddi sıkıntının son bulmasına ve borca girmemeye yorumlanır. Hiç kimseden borç para istemeden veya kredi çekmeden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Rüyada tavuk bokuna basmak, zamanında yapılan bir hatanın bir daha tekrar etmemesine yorumlanır. Bir süre önce düştüğünüz hatayı bir daha yapmayarak sonunda aksilikleri önleyebilirsiniz. İş hayatında da bir türlü ne yapsanız olmuyorsa sonunda başvurular kabul olur, emekler karşılık verir. Rüyada tavuk gübresi görmek, kazancın bol olmasına yorumlanır. Daha fazla para elinize geçebilir.

Rüyada tavuk pisliğine basmak İslami rüya tabiri, büyük sorunları engelleri aşmak ve makam mevkinin korunmasına yorumlanır. Eğer iş hayatında bazı riskler endişeler varsa biter. İşinizi ve bulunduğunuz mevkiyi koruyabilirsiniz.

Rüyada tavuk pisliğine basmak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status