Rüyada Tavuk Kovalaması Neye İşarettir?

Rüyada tavuk kovalaması, sizin hakkınızda laf söyleyen veya dedikodunuzu yapan insanları öğrenmeye yorumlanır. Çevrenizde sizi kıskanıp başkalarına eleştiren veya kötüleyen insanlar hakkında kulağınıza haber gelebilir. Rüyada tavuğun kovalamasını görmek, başka birinin hatası yüzünden elinizden kaçan bir fırsatı yakalamaya yorumlanır. Eğer zamanında çevrenizdeki insanların baskısı yüzünden kabul etmediğiniz bir teklif varsa yeniden gelebilir. Şans yüzünüze ikinci defa gülebilir.

Rüyada tavuk tarafından kovalanmak, iş veya eğitim hayatında sorunların biteceğine yorumlanır. Sizinle uğraşıp duran insanlar artık yolunuzdan .ekilirler. Bir türlü uzlaşamadığınız veya mahkemeniz olan biri varsa da sonunda uzlaşma sağlanabilir. Bir konuda iki taraf da anlaşmaya varır.

Rüyada tavuk kovalaması İslami rüya tabiri, çekişmeli bir ilişkinin sona ermesine yorumlanır. Size zarar veren bir ilişki biter. Özellikle de arkadaşlarınız arasında size karşı kin ve düşmanlık besleyen biri olabilir. Bu kişiye güveniniz sarsılabilir.

Rüyada tavuk kovalaması görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status