Rüyada Tavuğun Boğazını Sıkmak Neye İşarettir?

Rüyada tavuğun boğazını sıkmak, bir şeyler yapmaya mecbur gibi tutan birine yorumlanır. Uzun zamandan beri sizi bir şeylere mecbur hissi verdiren ve üzerinizde baskı otorite kuran biri artık sizi sıkmaya başlayabilir. Bu kişi ile yolları ayırabilir, artık kendi isteklerinize önem verebilirsiniz. Uzun zamandan beri ortak iş yapan kişiler de ortaklıklarında zarar edebilirler. Aç gözlü insanlardan kendinizi korumak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada tavuğun boğazını kesmek, yakın çevreleriniz veya komşularınız ile de arada anlaşmazlık çıkmasına yorumlanır. Yaşadığınız yerde sizin ve ailenizin huzurunu kaçıran insanlar olabilir. Evinize sürekli girip çıkan biri ile de aranız açılabilir ve gidip gelmeyi kesebilirsiniz.

Rüyada tavuğun boğazını sıkmak İslami rüya tabiri, her kimin hakkı neyse onu paylaştırmaya ve hiç kimsenin bir şeyde gözü kalmamasına yorumlanır. Uzun süredir devam eden miras sorunları olan kişiler sonunda haklarını eşit dağıtırlar ve miras yüzünden kavgalar son bulur.

Rüyada tavuğun boğazını sıkmak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status