Rüyada Tavuğa Tekme Atmak Neye İşarettir?

Rüyada tavuğa tekme atmak, zamanında hayatınızdan çıkan bir insanın tekrar sizin karşınıza çıkmasına yorumlanır. Eski sevgiliniz yeniden görüşmek için peşinizden koşabilir. Ayrıldığınız eşiniz veya sevgiliniz tekrar sizinle barışmak için çırpınabilir. Büyük bir şok yaşayabilirsiniz. Ummadığınız bir insan yeniden sizinle görüşmek istemesi karşısında ikilemde kalabilirsiniz. İkinci bir şans vermek konusunda zorluk çekilebilir. Rüyada tavuğa tekme attığını görmek, bazı yorumcular tarafından da zahmetin bitmesine ve artık uğraş verilen işlerin bir yandan da keyfini çıkarmaya yorumlanır. Zor süreç biter ve keyifli süreç başlar.

Rüyada horoza tekme atmak, iş hayatında zor bir fırsatı yakalamaya ve herkesi şaşırtmaya yorumlanır. Tüm iş arkadaşlarınız  bu duruma şaşabilir. Önemli bir iş değişikliği yapılabilir veya terfi yaşanabilir. Rakip olarak sizi gören insanlar da bu duruma hayret edebilirler.

Rüyada tavuğa tekme atmak İslami rüya tabiri, özel hayatında mutsuzluk yaşayan kişilerin aramış oldukları mutluluğu yakında bulacaklarına yorumlanır. Hayatınızdan çıkan biri yeniden girer. Aşk acısı kısa sürer ve tekrar barışılır. Eğer hayatınızda kimse yoksa zamanında kabul etmediğiniz birine de ikinci bir şans verme durumu olabilir.

Rüyada tavuğa tekme atmak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status