Rüyada Suyun İçinde Ölü Görmek Neye İşarettir?

Rüyada suyun içinde ölü görmek, umudunuzu kestiğiniz bir yerden gelecek olan haber ya da para anlamına gelir. İşsiz olan biri bu rüyayı görürse işe girip yeniden kazanç sağlar ve ailesine katkıda bulunur. Çok borcu olan birinin eline yüklü para geçebilir ve borçlarını kapatıp rahat eder. Maddi durum daha iyi olur, yüklü harcamaların altından rahatça kalkılır. Eğer uzun zamandır devam eden bir miras paylaşımı varsa tekrar gündeme gelir. Yeniden hakkınızı savunmak zorunda kalabilirsiniz, malınızı mülkünüzü korumanız gerekebilir.

Rüyada suyun içinde ölü bebek görmek, uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir işte geç de olsa başarıya ulaşmak ve yeniden umutlanmaya yorumlanır. Umudunuzu kestiğiniz ve üzüldüğünüz bir konuda yeni bir sayfa önünüze açılır, yeni bir şans elde edilir.

Rüyada suyun içinde ölü görmek İslami rüya tabiri, hasta olan birinin tedavi ve ameliyat için gereken parayı bulmasına ve sağlık harcamalarına yapılacak masrafları karşılamaya yorumlanır. Bekleyen tedaviler varsa yapılır. Hasta birinden iyi haber gelir.

Rüyada suyun içinde ölü görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status