Rüyada Sürekli Geç Kalmak Neye İşarettir?

Rüyada sürekli geç kalmak, eskiden kabul etmediğiniz için çok üzüldüğünüz bir şey varsa bu şeyi yeniden elde etmek demektir. Kaçan fırsata üzülmeyin çünkü daha iyisi elinize geçebilir. Gelecek günlerde alacağınız bir müjdeli haber olabilir. Kendinizi geciktim sandığınız her ne varsa sonunda yüzünüz güler. Henüz aşkı bulamayan biri de hayatının aşkını tez zamanda bulur. Rüyada sürekli gecikmek, kararsız kalmak demektir. Vermeniz gereken bir karar varsa sizin için zor bir süreç olabilir. Ne karar versem diye kara kara düşünebilir ve ikilemde kalabilirsiniz.

Rüyada gideceğin yere geç kalmak, bir yere gitmekten vazgeçmek ya da ertelemek demektir. Kesin gözü le bakılan bir seyahat de çıkan aksilikler yüzünden ertelenebilir. Sevdikleriniz ziyarete gitmeyi düşünüyorsanız işleriniz çıkabilir ve bir süre daha özlem duymak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada sürekli geç kalmak İslami rüya tabiri, er ya da geç isteklerine kavuşmak demektir. Umutlarınızı yeniden artıracak olaylar olabilir, tam de ümidi kesmişken müjdeli haberler alınabilir. Yeni ayrılan biri ise sevdiği insan ile barışabilir.

Rüyada sürekli geç kalmak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status