Rüyada Su İçmek Neye İşarettir?

Rüyada su içmek, iş arayan biri için bu rüya yeni bir işe girerek bu işte yükselmesine yorumlanır. İş hayatında yeni bir teklif alınabilir ve yeni bir kazanç kapısı aralanır. İşe girerek bu iş yerinde güzel bir kariyer planı çizebilirsiniz. Çalışan kişiler terfi alabilirler ve maaşlarına zam gelebilirler. Gelecek günlerde maddi imkanlar çoğalır ve daha rahat bir kazanç sağlanır. Elinize geçen paranın artması ile birlikte mal mülke dinebilir, rahat geçinebilirsiniz. Rüyada su içtiğini görmek, bolluk berekete ve evinizde zenginliğe yorumlanır. Hem sizin hem de ailenizin maddi olanakları artabilir ve maddi endişeler geride kalır. Borcu olanlar tüm borçlarından arınırlar.

Rüyada kana kana su içmek, uzun zamandır emek verilen ve alın teri dökülen bir işte başarıya ulaşmak ve çok para kazanmak anlamına gelir. Gelirinizde hızla artış olabilir ve ticari hayatta başarı elde edilir. Rüyada bardak bardak su içmek ama doymamak, sizi hırslandıran bir şey yaşamak demektir. Rakiplerinizi geçmek ve bazı insanlara kendinizi kanıtlamak için daha çok çalışabilir, azminiz artabilir.

Rüyada Okunmuş Su İçmek

Bir süredir gönlünüzden geçen iyilikleri gerçekleştirmek anlamına gelir. Çevrenizde yardım etmek istediğiniz insanlar varsa onlara yardımınız dokunabilir ve destekte bulunabilirsiniz. Rüyada dualı su içmek, aynı zamanda girilecek mülakat ve sınavlarda başarılı olmak anlamına gelir.

Rüyada Soğuk Su İçmek

Hayırlı bir rüya olmakla birlikte evinizde müjdeli bir olaya yorumlanır. Evli olanlar için bebek müjdesine yorumlanır ve bekar olanlar için de evlilik kararı alınması anlamına gelir. Gelecek günlerde hayatınızda radikal bir değişim olabilir.

Rüyada Şişeden  Su İçmek

Başka bir yere seyahat etmek ve düzen değiştirmek anlamına gelir. Ya da sık sık seyahat etmeniz gerekebilir. İş ya da başka sebepler ile sürekli yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz, sık sık evden uzak kalınır.

Rüyada Hortumla Su İçmek

Evinize daha çok para girmesine ve rahat etmeye yorumlanır. Evinizde borcu olan her kim varsa borçlarını kapatabilir ve daha rahat geçim olur. Sofranızda bereket artar ve beklenen toplu para varsa tez vakitte sizin elinize geçer.

Rüyada Ayakta Su İçmek

Büyük sıkıntıları atlatmak ve maddi konularda da tüm çaresizliklerin bitmesine yorumlanır. Eğer borçlarını ödemekte zorlanıyor iseniz bir çare bulunur. Ödemelerinizi zamanında yapabilir ve maddi durumunuz düzelebilir.

Rüyada su içmek İslami rüya tabiri, yeni bir başlangıcın çok hayırlı olmasına yorumlanır. Bu yeni bir iş ya da evlilik kararı almak şeklinde yorumlanır. Hayatınızda güzel olaylar vuku bulabilir ve yeni bir kazanç kapısı aralanabilir.

Rüyada su içmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status