Rüyada Su Görmek Neye İşarettir?

Rüyada su görmek, iç huzuru bulmaya ve rahata erişmeye yorumlanır. Sizi üzen herhangi bir konuda hayırlı gelişmeler olur. Uzun zamandır üzülüp dert edindiğiniz konularda artık şansınız bahtınız size gülümser. İş arayıp da iş bulamayan ve geçinemeyen biri için hayırlı bir kazanç kapısı aralamaya yorumlanır. Yeni bir iş bulunabilir ve evinizde geçiminiz rahatlar. Geçim derdine düşenler rahat bir nefes alırlar. Ya da ailesi sorunlarına üzülenler de aileleri ile yeniden huzuru mutluluğu bulurlar. Rüyada berrak temiz su görmek, temiz bir haber alıp çok sevinmeye yorumlanır. Gelen bir haber ile birlikte mutluluğunuzu sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Rüyada kirli pis su görmek, borca girmeye yorumlanır. Masraflarınız çoğalabilir ve maddi olarak zor bir süreç atlatılabilir.

Rüyada su almak, güvendiğiniz bir insandan hayırlı tavsiyeler almak ve iş hayatında da yeni bağlantılar kurmak, yeni anlaşmalar yapmak anlamına gelir. Hayatınızda güzel bir gelişme olur. Rüyada su vermek, birine tavsiyeler vermek ve iş hayatında yardımcı olmak anlamına gelir. Birinin işe girmesine de yardımcı olunabilir.

Rüyada Su Dökmek

Rüyada su döktüğünü görmek, yeni bir mal mülk edinmek şeklinde yorumlanır. Birikimleriniz varsa bu birikimleri yakında değerlendirebilir, istediğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz. Yeni bir iş yatırımı yapmak isteyenler de bunun için ihtiyacı olan sermayeyi sağlayabilirler.

Rüyada Su İçmek

Kendi iç dünyanızda huzuru ve mutluluğu bulmaya, vicdanen rahat etmeye yorumlanır. Birilerine borçlarınız varsa ödeyebilirsiniz. Size kırgın kimseler varsa da barış sağlanır. Rüyada çok su içmek, iyi bir ruh haline ve mutluluğu yakalamaya yorumlanır.

Rüyada Su Temizlemek

Bu rüya dertten ve kederden arınmaya, rahata erişmeye yorumlanır. Sizi üzen konularda hayırlı gelişmeler olur. Uzun zamandır borçlarına yetişmekte zorlanan kişiler borçlarını ödeyebilirler. İşsiz olanlar ise iyi bir iş imkanı elde edebilirler.

Rüyada Su Doldurmak

Sevdiklerinizin size çok büyük bir iyiliğinin dokunacağına ve sıkıntıların çözülmesine yorumlanır. İşsiz olan biri için iyi maaşlı bir işe girmesi anlamına gelir. Ya da önünüzde aşılması gereken zorluklar varsa sevdiklerinizin de yardımı ile kolay aşılır.

Rüyada su görmek İslami rüya tabiri, sofranızda rızkın ve bereketin artacağına, çok hayırlı haberler almaya yorumlanır. Yaşanan ayrılıklar son bulur, sevdikleriniz ile özlemler biter. Eğer borçlar varsa bu borçlar son bulur ve zor günler geride kalır. Sizi maddi olarak endişelendiren konularda hayırlı haberler alınır.

Rüyada su görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status