Rüyada Su Almak Neye İşarettir?

Rüyada su almak, kendi mesleğinizde uzmanlaşmak ve başkalarından bir şeyler öğrenmek, ders almak anlamına gelir. Gelecek günlerde kursa gidebilir veya araştırmalar yaparak mesleğinizde kendinizi daha iyi geliştirebilirsiniz. Yeni bir üniversite okumak isteyenler de sınavlarında başarılı olurlar. Kendinize örnek aldığınız insanlar ile aynı konuma yükselir ve mesleki hayatta parmakla gösterilen biri olabilirsiniz. Yakın zamanda kendiniz için yapacağınız yatırımlar başkalarına da örnek olur. Rüyada su satın almak, ailenizde okuyan biri varsa iyi yerlere gelmesine ve ilim irfan sahibi olmasına yorumlanır. Çocukları olanlar çocuklarının eğitimlerinde başarı haberlerini alırlar.

Rüyada birinden su aldığını görmek, kendi emekleriniz ile iyi bir yere gelmek anlamına gelir. Hiç kimseye muhtaç kalmadan tek başınıza verdiğiniz bir mücadele varsa tez vakitte başarıya ulaşılır. Kendinizi görmek istediğiniz yerde tez zamana görebilirsiniz. Rüyada birinin su vermesi, birinden iyi tavsiyeler almak ve size yardım eli uzatması anlamına gelir. İşsiz olan biri bu rüyayı görürse önemli birinden iş teklifi gelebilir.

Rüyada Su Almak İçmek

Borçlarınız varsa hepsini kapatacak kazanca ulaşmaya ve rahat etmeye yorumlanır. Kendi işini yapan kişiler yakında ihtiyaçları olan kazanca ulaşarak iş hayatında tutunabilirler. Ticari hayatta müşterileriniz çoğalabilir ve daha çok rağbet görecek işler ile uğraşabilirsiniz. İş hayatında zam bekleyenlere de maaşlarına zam haberi gelebilir.

Rüyada su almak İslami rüya tabiri, helal kazanca ve iş hayatında yeni anlaşmalar yapmak rızkın artmasına yorumlanır. Çalışma hayatında borcu olanlar borçlarından kurtulurlar. Daha rahat bir iş yaşantısı olur. Evli olanlar eşleri ile el ele vererek rahat geçinirler.

Rüyada su almak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status