Rüyada Sivilce Sıkmak Neye İşarettir?

Rüyada Sivilce Sıktığını Görmek

Rüyada sivilce sıkmak ile rüyada sivilce patlatmak hemen hemen aynı anlama gelmektedir. Rüyasında sivilce sıkan kişi sevdiklerine bütün sırlarını anlatma ister ve hiçbir şeyin gizli kalmamasını ister.

Rüyada Sivilce Koparmak

Rüyada sivilce koparan kişi eğer acı hissederse bu durum iyiye yorumlanır. Bu durumda kişinin çevresindeki kötülüklerden korunacağı anlamında yorumlanır. Eğer kişi rüyasında sivilce kopardığında acı hissetmediğini görüyorsa bu durum rüya sahibi için pek iyi değildir. Çünkü bu rüya kötülükler karşısında o kişinin savunmasız kalacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yüzünde Sivilce Çıkması

Kişinin rüyasında yüzünde sivilce çıktığını görmesi o kişinin maddi anlamda rahatlığa kavuşacağı, hayatının kalan kısmında hiçbir maddi sıkıntısının olmayacağına ve kişinin maddi zenginliğin yanında gönül zenginliğine de kavuşacağına işarettir.

Rüyada Sivilcenin Kanadığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında sivilcesinin kanadığını görmek umutlarını yitiren kişinin yeniden hayata bağlanacağı, ümitsiz durumların kısa süre içerisinde ortadan kalkacağı ve rüya sahibinin hayatına mutlu bir şekilde devam edeceği anlamlarında yorumlanır.

Rüyada sivilce sıkmak görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status