Rüyada Sevdiğinden Saklanmak Neye İşarettir?

Rüyada sevdiğinden saklanmak, platonik olarak hoşlanan birinin duygularına karşılık bulacağına yorumlanır. Hiç ummadık bir anda karşı tarafın da size karşı hisleri olduğunu ve bir süredir hoşlandığını öğrenebilirsiniz. sadece hoşlantıdan ibaret olan bir sevgi ilişkiye döner. İlişkisi olan kişi ise sevdiği insan ile arasında kıskançlığa sebep olan kişilerden uzak durur. Eğer ilişkinize zarar veren kimseler varsa o kişiler artık sorun olmazlar. Rüyada sevgilinden saklandığını görmek, aranızda gizli saklı bir şey kalmamasına ve ona karşı güvenin artmasına yorumlanır. Eğer ilişkinizin geleceğine dair şüpheleriniz varsa bu şüpheler biter ve artık onunla ilgili bazı şeyler kafanızda netleşir. İlişkinizin ne yöne gittiğini görüp doğru seçimler yapabilirsiniz.

Rüyada sevdiğinden gizlenmek, çok istediği bir şeyi gerçekleştirmek demektir. Eğer sevdiğiniz insan size engel olmaya kalkıyorsa ona rağmen bir şeyler başarılır. Size baskı uygulamaya kalkan veya başarısız olmanızı isteyen her kim varsa o kişiye rağmen isteklere ulaşılır.

Rüyada Eski Sevdiğinden Saklanmak

Hala ondan bir haber bekleniyorsa artık ümidin kesilmesine ve kendi yolunuza devam etmeye yorumlanır. İkinizin de hayatına başka birileri girebilir ve bir süreliğine çevrenizden bu ilişkiyi gizlemek isteyebilirsiniz. Eski sevgiliniz ve diğer insanların bu ilişkiyi henüz öğrenmemesi sizin için daha iyi olabilir.

Rüyada sevdiğinden saklanmak İslami rüya tabiri, sizi seven ve değer veren insanlarla bir araya gelmek, üzerinize korku salan kimseler temelli hayatınızdan çıkmasına yorumlanır. Sırf korku ve endişe aşılayan kişiler kendi yoluna giderler. Size karşı tehditkar bir tutumda olan kimseler varsa bu kişilerle yollarınızı ayırabilirsiniz.

Rüyada sevdiğinden saklanmak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status