Rüyada Sarı Yılan Görmek Neye İşarettir?

Rüyada sarı yılan görmek, başka bir insanın tesiri altında kalmak anlamına gelir. Sizi yönlendirmeye çalışan birinin etkisine girip hataya düşebilirsiniz. Sizin kötü alışkanlıklar edinmenize de sebep olan biri olabilir. Sağlık ve sıhhatinizi olumsuz etkileyecek alışkanlıklar edinmenize neden olabilecek birine karşı çok dikkatli olun.  Bazı yorumcular tarafından da bu rüya bir hastalıktan kurtulmaya yorumlanır. Hasta olan kişiler tedavi olup iyi haberler alabilirler. Kişi kendi sağlık sıhhatinin değerini anlar.

Rüyada evin içinde sarı yılan görmek, evin içinde gerginliğe sebep olan kem gözlü bir insana yorumlanır. Sizin eşiniz veya anne babanız ile aranızın açılmasına sebep olan laflar taşıyan biri olabilir. Sizin gizlediğiniz bir şeyler söyleyebilir veya kıskançlık yaparak sevdiklerinizi dolduruşa getirebilir.

Rüyada Sarı Yılan Kovalamak

Sizi kendi çıkarları için kullanmak isteyen bir insana yorumlanır. Sözleri ile sizi etkisi altına almaya çalışan bir insana karşı çok dikkat etmenizde fayda var. Size maddi manevi külfet olabilirler. Rüyada sarı yılanın kafasını koparmak, düşmandan uzak durmaya ve zafer kazanmaya yorumlanır. Size karşı savaş açan ve rekabet eden her kim varsa o kişiye karşı zafer elde edilir.

Rüyada Sarı Yılandan Kaçmak

Uzun zamandır size külfet olan bir insanın kendi yoluna gitmesine ve omuzlarınızdaki yükün hafiflemesine yorumlanır. Sizi üzen ve üzerinizde baskı kuran her kim varsa artık bu huyundan vazgeçer. Kötü kimselerin maskesi düşer.

Rüyada Sarı Yılan Beslemek

Dost sandığını bir insana yapılan bir iyilikten daha sonrasında çok mutsuz olmak anlamına gelir. Birine yapılan iyilik sonrasında o kişi ile yollarınızı ayırabilirsiniz. Vaktinizi harcadığınız için de çok büyük bir pişmanlık olabilir.

Rüyada sarı yılan görmek İslami rüya tabiri, genellikle çıkan sorunlar karşısında kendini yiyip bitirmek ve kuruntu yapmaya yorumlanır. Kendinizi boş yere üzdüğünüz bir konu olabilir. Başkalarının hataları yüzünden kendinizi boşuna yıpratabilirsiniz.

Rüyada sarı yılan görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status