Rüyada Papağan Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Papağan Görmek

Rüyasında papağan gören kişinin, genel olarak hoş ve güzel olan şeylerle karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada papağan görmek, erkek ya da kadın olarak tabir edilmez. Lakin rüyasında papağan gören bir erkek, bazen yasa dışı işler yapacağına, kötü yolda olduğuna bazen de bilimle uğraşan alim biri olacağına işaret eder.

Diğer bir tabire göre rüyasında papağan gören erkek kişinin, hoş bir kadınla tanış olacağına, onunla evlilik düşüneceğine delalet eder. Renkli bir papağan gören erkek, tanışacağı hoş ve alımlı kadının aynı zamanda akıllı ve zeki, neşeli, konuşkan olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Papağının Konuştuğunu Görmek

Rüyasında papağanın konuştuğunu gören kişi, beklemediği bir anda boş laf duyacağı ve kısa süreli canının sıkılacağı anlamına gelir.

Rüyada Papağanı Sevdiğini Görmek

Rüyasında papağanı sevdiğini gören kişinin, hayatı boyunca bazen iyi şeylere şahit olacağı, bazen de olumsuz durumların içinde olacağı anlamına gelir.

Rüyada Papağanın Uçtuğunu Görmek

Rüyasında papağanın uçtuğunu gören kişinin etrafındaki insanlardan hoşuna gidecek sözler duymasına, bu sözlerle özgür kalacağına delalettir. Papağanın kafesin içinde olduğunu görmek, kötü niyetli insanlara bağlı olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Papağanı Görmenin Diğer Tabirleri

Bir erkek kişi için rüyada papağan görmek, diksiyonu düzgün ve hiç yalan söylemeyen, kalbinden geçeni karşısındakine söyleyen bir kadın ile münasebet kuracağı anlamına gelir.

Bazı âlimlere göre, rüyasında papağan gören erkek ya da kadın, kendine haddinden fazla güvendiğine, zina yapmaya meyilli olduğuna rivayet edilir. Bazı yorumlara göre, rüyasında papağan gören erkek, kadın ticaretiyle alakadar olduğu, yalan söyleyen ve insanlara zulmeden biri olduğuna işaret eder.

Bir diğer tabire göre, rüyasında papağan gören kişi, yaşamı boyunca birçok problemlerle karşılaşacağı, bu problemlere çok üzüleceği, yaşadığı sıkıntıları atlatmakta çok zorlanacağı söylenir.

Rüyada papağan görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status