Rüyada Ölünün Telefonla Araması Neye İşarettir?

Rüyada ölünün telefonla araması, hane içerisinde hasta biri varsa o kişi ile ilgili hayırlı haberler almaya yorumlanır. Gelecek olan bir telefon haberine çok mutlu olabilirsiniz. Uzun zamandır sizi görmek isteyen biri de telefon edebilir ve sizinle görüşmek isteyebilir. Rüyada ölen birinin telefon etmesi, size karşı yapılan  bir haksızlık ya da hatanın telafisine yorumlanır. Mahkemesi olan kişiler için davalarından iyi haber alınır. Bir yerden uzun zamandır beklenen bir telefon haberi varsa sonunda ulaşır.

Rüyada ölmüş birinin seni telefonla araması, bir yere yaptığınız başvurunun kabul edilmesine yorumlanır. İş haberi bekleyen kişiler yeni bir işten çağrılabilirler. Mülakata gidenler mülakatlarını geçerler. Sınav sonucu bekleyen kişiler de iyi bir not aldıklarını öğrenebilirler.

Rüyada ölünün telefonla araması İslami rüya tabiri, iç huzurun artacağına ve gelen bir haber ile birlikte içinizin rahat edeceğine yorumlanır. Sizi kızdıran veya üzen bir konuda çok hayırlı bir gelişme olur. Gelen telefon haberi sizin hayrınıza olur.

Rüyada ölünün telefonla araması görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status