Rüyada Ölmüş Birinden Telefon Gelmesi Neye İşarettir?

Rüyada ölmüş birinden telefon gelmesi, bir yere yapılan başvuru varsa o yerden hayırlı haber almaya yorumlanır. İş için başvuru yapanların işleri onaylanabilir. Mülakat ya da girdiğiniz bir sınavın sonucu da beklediğinizden çok daha iyi gelebilir. İlerleyen günlerde alacağınız bir telefon ile birlikte çok mutlu olabilir ve bu mutluluğunuzu aileniz ile paylaşmak isteyebilirsiniz.

Rüyada ölünün telefonla araması, uzakta olan biri ile konuşup görüşmeye yorumlanır. Sizi özleyen biri arayabilir ve eski günlerdeki gibi olmak isteyebilir. Eski sevgili ya da eş de geri dönebilir. Beklemediğiniz bir anda sizi arayarak pişmanlığını dile getirebilir.

Rüyada Ölmüş Babadan Telefon Gelmesi

Bu rüya kendi çabalarınızın karşılığını almaya yorumlanır. Uzun zamandır devam eden mahkemesi olan kişiler gelen habere mutlu olurlar. Adalet sizden ve ailenizden yana olur. Yaşanan büyük haksızlıklardan sonra gelen telefona sevinebilirsiniz.

Rüyada ölmüş birinden telefon gelmesi İslami rüya tabiri, ailenizden uzak iseniz ailenize müjdeli haberler vermeye yorumlanır. Onları mutlu edecek bir haber verebilirsiniz. Hayatınızda çok güzel gelişmeler olabilir, emekleriniz sonuç verir.

Rüyada ölmüş birinden telefon gelmesi görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status