Rüyada Mezar Sulamak Neye İşarettir?

Rüyada mezar sulamak, yakın çevrenize hayrınızın dokunacağına ve iyili etmeye yorumlanır. Örneğin arkadaşlarınız veya aile çevrenize iyiliğiniz dokunabilir ve onları zor durumdan kurtarabilirsiniz. Kimseye bir şey paylaşamayan biri sizinle paylaşıp dertleşebilir ve dert ortağı olabilirsiniz. Kötü gün dostu olarak arkadaşlarınız sizi yanlarında görmek isteyebilirler. Bazı yalan dolan da geride kalır. Rüyada mezar suladığını görmek, aynı zamanda kendi sırlarını ve dertlerini kimseye duyurmadan çözmek anlamına gelir. Hiç kimseye bir şey demeden tek başınıza sorunlarınıza çare bulacağınıza ve fazla dillenmemesine yorumlanır.

Rüyada hortumla mezar sulamak, kazancınızı helal yoldan ve bol olmasına yorumlanır. Yer yurt satmak isteyen kişiler alım satım işlerinde haklarını alırlar. Mahkemesi olan kişiler d ekendi haklarını alırlar ve adalet yerini bulur. Hakkınız olan ancak size verilmeyen para tez vakitte cebinize girer.

Rüyada Kurumuş Mezar Sulamak

Sevdiklerinize karşı hatalarınız varsa bunları telafi ederek gönüllerini kazanmak anlamına gelir. Eğer size kırgın olan yakınlarınız varsa onların gönlünü alabilir ve yeniden hoş sohbet muhabbete devam edebilirsiniz. Örneğin sizden verdiğiniz sözü tutmanızı bekleyen bir insan varsa bu kişi verilen söz tutulur, borcunuz varsa o kişiye borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Rüyada mezar sulamak İslami rüya tabiri, ev içi sıkıntıların bitmesine ve ailenizle birlik beraberlik olup dertlerinizden kurtulmaya yorumlanır. Evinize helal para girer ve sevdikleriniz dertlerinden kurtulurlar. Anne babanız veya eşinizin bir takım sorunları varsa size açabilirler. Hasta olan biri için bu rüya şifa bulmak ve daha zinde daha sağlıklı bir yaşama yorumlanır.

Rüyada mezar sulamak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status