Rüyada Memeden Süt Gelmemesi Neye İşarettir?

Rüyada memeden süt gelmemesi, aile huzurunuzu bozmaya çalışan kimseler yüzünden keyfinizin kaçmasına yorumlanır. Evli olan biri bu rüyayı görürse aile içerisinde bir problem ile karşılaşabilir. Gelip giden laflar ya da aile hayatınıza müdahale eden kimseler yüzünden moraliniz bozulabilir ve eşiniz ile aranız açılabilir. Evlilik hayatınızda sabırlı olmanız gereken bir dönem geçirebilirsiniz. Rüyada memeden süt akmaması, aynı zamanda beklenen bir paranın zamanında gelmemesi anlamına gelir. Bir süredir beklediğiniz toplu para varsa bu parayı almak için biraz daha mücadele etmeniz gerekebilir. Mahkemesi olan kimselerin mahkemeleri uzayabilir ve alacaklı olduğunuz parayı karşı taraftan almak güç bir hal alabilir.

Rüyada göğsünden süt gelmediğini görmek, sevdikleriniz ile aranızda kırgınlık olmasına ve onlardan beklediğiniz ilgi alakayı görememek anlamına gelir. Yakın zamanda sizin yardımınıza koşmak yerine sırt çeviren kimseler olabilir. Birinden talep ettiğiniz yardım sonrasında pişman olabilirsiniz.

Rüyada memeden süt gelmemesi İslami rüya tabiri, kötü huylu kimseler yüzünden üzülmek ve kim dost düşman ayırt etmeye yorumlanır. Fesat kimseler ile yollarınız ayrılabilir, bazı insanlara karşı sabrınız taşabilir. Eğer güven vermeyen bir insan varsa bu kişiye karşı düşünceleriniz hakkında haklı çıkabilirsiniz.

Rüyada memeden süt gelmemesi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status