Rüyada Kuş Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek rüya sahibi için hem iyi hem de kötü olaylara işaret eder. Rüyayı gören kişi, daha önce hiç bilmediği ve görmediği bir kuşu görüyorsa, bolluk, bereket ve hayırlı kazanca işaret eder. Rüyada genel olarak kuş görmek, rızkın ve bereketin habercisidir. Kuşu aynı zamanda kısmet olarak da yorumlamak mümkün.

Rüyada Büyük Kuş Görmek

Rüyada çok büyük boyutlarda kuş görmek güzel olayların habercisi sayılır. Saygınlık, büyüklük ve yükselmeye işaret eden büyük kuş, aynı zamanda makam sahibi ve varlıklı olan birisine işarettir.

Rüyada Küçük Kuş Görmek

Rüya da ufak ama sevimli bir kuş görmek, sevinçli bir haber alınacağına ve bu haberin müjdeli sonuçlar doğuracağına işaret eder. İşsiz olanlara iş haberi gelebilir.

Rüyada Beyaz Kuş Görmek

Rüyada beyaz bir kuş görmek ise, aydınlığa çıkılacağına ve huzur bulunacağına işarettir. Temiz bir haber alınır ve kişi hayırlı bir yolculuğa çıkar.

Rüyada Kuş Görmenin Olumsuz Anlamları

Rüyada kuş görmek, hayırlı olabileceği gibi hayırsız olaylara da delalet eder. Rüyada bir kuş, rüya sahibinin evinden bir şey alıp kaçıyorsa ve o evde hasta bir kimse bulunuyorsa, bu ölüm anlamına gelir. Sevimsiz ve kötü görüntülü bir kuş görmek ise, üzüntülü ve kederli günlere işaret eder. Simsiyah veya tüyleri yolunmuş bir kuş görmek, bütün varlığın bir anda kaybedileceğine ve üzüntülü haber alınacağına işaret eder.

Rüyada Kuş Görmenin Hayırlı Yönleri

Rüyada kuş görmek, rüya sahibinin hanesinin bolluk, bereket ve rızıkla dolacağına, kazancının artacağına işaret eder. Rüya sahibi eğer bir yerde çalışıyorsa, işinde yükseleceğinin habercisi anlamına da gelebilir. Kuş görmek aynı zamanda makam mevki sahibi olmak ve iyi anılmak anlamı da taşır.

Rüyada Kuşla Konuşmak

Genel olarak rüyada kuş görmek iyi olaylara işaret etse de birçok kuşun öttüğünü görmek toplum kargaşası ve karışıklık anlamına gelebilir. Rüya sahibi eğer bir kuşa konuşuyorsa, bazı yaşanacak kötü olayları alttan alacağının ve olgunluk göstereceğinin işaretidir. Kuşla konuşmak her zaman olgunluk anlamı taşır.

Rüyada kuş görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status