Rüyada Kurumuş Yılan Görmek Neye İşarettir?

Rüyada kurumuş yılan görmek, uzun zamandır görüşmediğiniz ve küs olduğunuz birinin karşınıza çıkması anlamına gelir. Bir süredir görüşmediğiniz halde öfkenizin dinmediği birileri varsa karşınızda görebilirsiniz. Bir yerde yollarınız kesişebilir. Veya aynı ortamda çalışmak veya bulunmak zorunda kalabilirsiniz. Eski sevgilisi ile kötü ayrılan kişiler de eski sevgilileri ile karşılaşabilirler ve bu durum sizi rahatsız edebilir. Eskiden sizi kendine rakip gören birileri varsa da yeniden benzer davranışlar sergileyebilirler.

Rüyada kurutulmuş yılan görmek, size karşı içten içe kin besleyen birine yorumlanır. Siz ne yapsanız eleştire ve moralinizi bozan birine karşı dikkatli olun. Mutlu olmanızı çekemeyen gizli bir düşmanınız olabilir. Gelecek günlerde biri ile tartışma esnasında da sizinle ilgili asıl düşüncelerini öğrenebilir, uzun süredir size karşı kin beslediğini fark edebilirsiniz. Eski olayları da bu kişi tekrar gündeme getirebilir.

Rüyada Kurumuş Yılan Derisi Görmek

Uzun zamandır hak ettiğiniz mal mülke sahip olmak anlamına gelir. Size yüklü borcu olan kişiler de ödemelerini yaparlar ve maddi açıdan büyük bir rahatlama olur. Aile içinde bu yüzden çıkan tartışmalar da biter. Başka birinin borçları yüzünden zan altında kalan kişiler bu durumdan kurtulur.

Rüyada kurumuş yılan görmek İslami rüya tabiri, aranızın açık olduğu insanlar varsa bu insanlardan laf söz duymaya ve yüz yüze gelmeye yorumlanır. Eskiden aranızda husumet geçen kişiler ile de karşılaşılabilir.

Rüyada kurumuş yılan görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status