Rüyada Kurtlu Un Görmek Neye İşarettir?

Rüyada kurtlu un görmek, gelirinizde gözü olan kimseden uzak durmaya yorumlanır. İş hayatında ya da yakın çevrenizde sizin maddi durum veya olanaklarınızı kıskanan ve çekemeyen kişiler olabilir. Geçiminize haram karıştırmaya kalkabilirler veya maddi külfet olabilirler. Ancak bu kişilerin maskesi yakında düşer ve sırf menfaat sahibi oldukları anlaşılır. Her kim ile aranızda böyle bir durum varsa artık yollarınız ayrılabilir. Rüyada kurtlanmış un görmek, ortak iş yapan kişilerin de ortaklıklarında sorunlar çıkmasına yorumlanır. Sizi kandırmaya çalışan birinin niyeti hemen ortaya çıkar ve arkanızdan çevrilen işler yakında kulağınıza gelir.

Rüyada böcekli un görmek, arada laf taşıyan birilerine yorumlanır. Çalışma ortamında laf taşıyan kimseler olabilir. Sizden aldığı lafı başkalarına taşıyan kişilere karşı dikkatli olun. Çünkü başkaları ile aranızın açılmasına sebep olabilirler.

Rüyada kurtlu un görmek İslami rüya tabiri, bazı insanların gerçek niyetini anlayıp temkinli olmaya ve maddi külfetin rotadan kalkmasına yorumlanır. Başkasının  borçlarını ödeyen veya kefil olan kişilerin geliri artık cebine kalır. Başkası yüzünden yaşanan maddi zorluklar sona erer.

Rüyada kurtlu un görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status