Rüyada Kurtlanmış Mısır Görmek Neye İşarettir?

Rüyada kurtlanmış mısır görmek, borçlarınız yüzünden satın alamadığınız veya ertelediğiniz ihtiyaçlarınızı yakında almaya yorumlanır. Borç yükünüz hafifleyebilir ve tüm gereksinimleriniz karşılama imkanı bulabilirsiniz. Maaşınıza zam bekliyor iseniz zam gelebilir veya toplu para alınabilir. İkramiye bekleyenler de yakında işlerinden yüklü kazanç sağlayabilirler. Maddi çıkmazda olan kişiler tez vakitte maddi durumlarını eskisinden daha iyi hale getirebilirler. Rüyada kurtlu mısır görmek, size engel olan birinin aradan çekilmesine de yorumlanır. İş hayatında başka biri yüzünden yaşanan mağduriyet biter. Ortak bir işten de ayrılma söz konusu olabilir.

Rüyada çürük mısır görmek, bir süredir size söylenen bir yalanın ortaya çıkmasına yorumlanır. Eğer maddi konularda size külfet olan ve size yalanlar söyleyen biri varsa bu kişinin tüm yalanları anlaşılır. Yakın çevrenizde de sizi dolandırmaya kalkan biri olabilir.

Rüyada kurtlanmış mısır görmek İslami rüya tabiri, elinizdeki fırsatların artacağına ve artık engellerin aşılmasına yorumlanır. Parasal sebeplerden gerçekleşmeyen hayaller yakında gerçek olur. Bir yere seyahat edilebilir. Bir kursa da yazılabilir, kendiniz için önemli masraflarda bulunabilirsiniz. Kendi mesleğine yatırım yapmak isteyen kişiler için de çok hayırlı bir rüyadır. Yakında mesleğinizde kendinizi geliştirebilirsiniz.

Rüyada kurtlanmış mısır görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status