Rüyada Kürtçe Konuşmak Neye İşarettir?

Rüyada kürtçe konuşmak, uzun zamandır görüşmediğiniz insanlar ile bir araya gelmek ve uzun sohbetler yapmak, özlem gidermek anlamına gelir. Başka bir yerde yaşayan ve bir süredir görüşemediğiniz eş dost akraba ile bir araya gelebilir ve hasretleri bitirebilirsiniz. Eğer aile fertleri de iş veya eğitim sebebi ile uzakta yaşıyorsa, tekrar yakında yaşamaya başlayabilirler. Ya da memleketlerine geri dönebilirler. Küs olduğunuz birileri varsa da artık uzlaşma sağlanır ve barış olur.

Rüyada kürtçe konuşan birini görmek, sizi üzüp kıran biri varsa gelip gönlünüzü alacağına yorumlanır. Eğer bir haksızlığa uğradığınızı düşünüyor iseniz hatalarını telafi eder. Sizi üzdüğü için bir süredir üzülen biri de gelip af dileyebilir ve barış sağlanır. Sevdikleriniz ile yeniden bir arada olabilirsiniz.

Rüyada kürtçe konuşmak İslami rüya tabiri, sevdikleriniz ile aranızda geçen gergin sohbet ve tartışmalardan sonra aradaki buzların erimesine ve bir şeylerin netleşmesine yorumlanır. Bazı insanların sizin hakkınızdaki gerçek düşünceleri artık daha net görebilirsiniz. Gerçek dostlarınızın kim olduğunu da fark etme imkanı  olabilir.

Rüyada kürtçe konuşmak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status