Rüyada Korkunç Bir Şey Görmek Neye İşarettir?

Rüyada korkunç bir şey görmek, önemli bir görev üstlenmek ve altından başarı ile kalkmak anlamına gelir. Size verilen zor sorumluluklar varsa ve bu sizi korkutuyorsa korkulduğu gibi olmaz. Tam tersi size verilen zor görevler sayesinde kendinize inancınız güveniniz artabilir ve beraberinde insanların takdirini kazanabilirsiniz. Eğitim hayatı devam eden biri sınavlarında daha başarılı olur. Mesleğinizde zor bir süreçten geçiyorsanız ileride her şey gönlünüze göre olur. Yönetici konuma yükselebilir ve terfi alabilirsiniz. Kendiniz zor şeylerde kanıtlama fırsatı elinize geçer.

Rüyada karışık şeyler görmek, özel hayatında üzüntülü günler geçirenler, ailesi ve sevdikleri ile gerginliği olanlar yakında tüm bu zor günleri geride bırakırlar. Kalbinizi kıran ve sizi üzen kimseler pişman olabilirler ve kötü huylarından vazgeçerler. Sözünüzü dinlemeyen biri varsa da sonunda sözünüzü diler.

Rüyada Korkunç Şeyler Görmek

Size rahatsızlık veren veya tehdit eden her kim varsa lafta kalmasına ve hayatınıza hiçbir olumsuz müdahaleleri olmamasına yorumlanır. Eğer bir türlü yollarınız ayıramadığınız size musallat olan kimseler varsa kendi yollarına giderler. Şer ve beladan uzak durulur, kötü kimseler hayatınızdan çıkarlar.

Rüyada korkunç bir şey görmek İslami rüya tabiri, sevdikleriniz ile aranızdaki gerginliklerin son bulmasına ve korku endişeden kurtulmaya yorumlanır. Büyük bir yürek kalkımı yaşayan ve çok korkan kimseler yakında rahat bir nefes alırlar. Yaşanılan kötü olaylar telafi edilir, dert ve beladan uzak durulur. Eğer sizinle uğraşan ve her seferinde aile huzurunuzu bozan kimseler varsa kendi dertlerinden sizinle ve aileniz ile uğraşamazlar.

Rüyada korkunç bir şey görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status