Rüyada Kocanın Sarhoş Olması Neye İşarettir?

Rüyada kocanın sarhoş olması, eviniz için masraf yapmak ve borca girmek şeklinde yorumlanır. Bir süredir ertelediğiniz ev masrafları ve ihtiyaçlarınız varsa artık bu ihtiyaçlar büyüyebilir ve borç çekilebilir. Ya da başka sebepler ile kredi çekmek zorunda kalabilirsiniz. Ev içi tadilatı bakım olabilir. Eğer eşiniz işsiz ise işe girer. Ya da maaşında artış olabilir ve artı ev içi masraflara daha rahat yetişir. Geçim sıkıntısı çeken ve eşiyle bu yüzden tartışan kişilerin huzuru yeniden artar ve evinizde geçim rahatlar. Rüyada kocanın sarhoş olduğunu görmek, aynı zamanda sizden habersiz yapılan harcamalar varsa bunları öğrenmek anlamına da gelir. İş hayatında sıkıntılı bir süreçte olabilir ve sizden gizleyebilir.

Rüyada eşinin sarhoş olması, eşinizin bir süredir sizden gizlediği ya da söylemediği sorunları varsa bunları çözmesi anlamına gelir. Sizden gizlediği sıkıntıları varsa anlatabilir ve birlikte sorunlarınızı geride bırakabilirsiniz.

Rüyada Eski Kocanın Sarhoş Olması

Rahat geçime ve hiç kimsenin huzurunun bozulmamasına yorumlanır. Eğer sizi huzursuz etmeye çalışan kişiler varsa emellerine ulaşamazlar ve sizden uzaklaşırlar. Artık evinizde daha mutlu mesut geçim olur.

Rüyada kocanın sarhoş olması İslami rüya tabiri, maddi olarak sıkıntılı bir süreç atlatmak, çok harcama yapmak gibi anlamlara gelir. Ev içi giderler artabilir ve bu sebeple borç çekilebilir. Yaşanan sıkıntılı günler geride kalır.

Rüyada kocanın sarhoş olması ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status