Rüyada Kendi Kendine Acı Çekmek Neye İşarettir?

Rüyada kendi kendine acı çekmek, sizi üzen biri varsa bu kişinin sonunda bunu kabul etmesine ve gönlünüzü almasına yorumlanır. kalbiniz kıran bir gelip hatasını telafi edebilir. Sizi kıran ve üzen kişiler yeniden değerinizi anlar. Biten bir ilişkiye de ikinci bir şans verilebilir. Aşk acısı çeken biri aşk acısından kurtulur ve aşk hayatında daha mutlu olur. Üzüntülerden sonra güzel günlere kavuşulur. Aile içinde bir dert varsa biter.

Rüyada tek başına acı çektiğini görmek, hiç kimseye muhtaç kalmamak ve kendi ekonomik özgürlüğüne kavuşmak anlamına gelir. Başka birine hiçbir konuda boyun eğmeniz gerekmez. Geliri olmayan biri yeni gelir kaynağı bulur, kendi geçimini sağlar. Sizi haksız bulan kimseler ise sonunda haklı olduğunuzu anlar, üzerinize atılan bir iftira varsa ortadan kalkar.

Rüyada kendi kendine acı çekmek İslami rüya tabiri, hasta olan biri için şifa bulmak anlamına gelir. Büyük üzüntüler çeken kimseler ardından büyük sevinçler yaşarlar. Sizi üzen kişiler daha sonrasında size karşı yaptığı haksızlıklardan pişmanlık duyabilirler. Daha rahat ve huzurlu günlerin habercisidir. Hem aileniz hem de kendiniz için istekleriniz için verdiğiniz çabanın sonuçlarını almaya başlarsınız.

Rüyada kendi kendine acı çekmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status