Rüyada Kedi Fırlatmak Neye İşarettir?

Rüyada kedi fırlatmak, daha duygusal olmaya ve ayrıldığınız biriyle barışmaya yorumlanır. Şu günlerde duygularınız kontrol etmek bir hayli zor olabilir. Verdiğiniz bazı tepkilere siz bile şaşırabilirsiniz. Sevdikleriniz ile bir küs bir barışık halde olunabilir. Duygusal iniş çıkışlar sebebi ile bir şeylerden de vazgeçilebilir. Bu sebeple karar alırken ani öfkeyle almamaya gayret edin. Yoksa biraz süreç geçince pişman olabilirsiniz. Öfke ve hırs ile yapılan işler de sizi daha sonrasında pişman edebilir. Rüyada yavru kedi fırlattığını görmek, yeni alınan kararlardan vazgeçmeye yorumlanır. Bir iş kurmak isteyenler erteleyebilirler. Ya da başka planlarınızı kendinize güvenmeyip bir sonraya erteleyebilirsiniz.

Rüyada sarı kedi fırlatmak, kuşku ve kuruntu içerisinde olmaya yorumlanır. İlişkisi olan biri sevdiği insana karşı şüphe ile yaklaşabilir. Onu gereksiz yere kıskanabilir ve ilişkinize zarar verebilirsiniz. Kıskandığınız kişiler yüzünden sevdiğinize haksızlık yapabilirsiniz.

Rüyada Siyah Kedi Fırlatmak

Sizi kıskanıp çekemeyen insanları sevdikleriniz ile aranız bozacaklarına yorumlanır. Sevdiğiniz insandan ayrılmanıza sebep olan insanlar olabilir. Sizi veya onu dolduruşa getirerek aranızı açmaya çalışan kişilere karşı oldukça dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada kedi fırlatmak İslami rüya tabiri, nankör bir insana yorumlanır. Zamanında sizin çok iyiliğiniz görmüş biri ihanet edebilir veya nankörlük yapabilir. Sizi kızdıracak şeyler işitebilirsiniz. Bir insanın size yaptığı haksızlığı hazmetmek zor olabilir.

Rüyada kedi fırlatmak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status