Rüyada Kafası Kopmuş Kedi Görmek Neye İşarettir?

Rüyada kafası kopmuş kedi görmek, zamanında yaşanan bir başarısızlığın telafisine yorumlanır. Kaldığınız dersleriniz varsa yeniden alıp bu derslerinizde başarılı olabilirsiniz. Sınavlarınız ikinci denemede daha iyi geçebilir. Zamanında başınıza gelen aksilikler yüzünden de mağdur olduysanız artık her şey yoluna girer. Bazı aksiliklerin sonrasında karşınıza yepyeni fırsatlar çıkabilir. Rüyada başı kopmuş kedi görmek, aynı zamanda elinizden çıkan mal mülk varsa daha fazlasına ilerleyen dönemde sahip olmaya yorumlanır. Maddi kayıplar kısa sürer ve eskisinden daha çok imkana sahip olunabilir.

Rüyada kafası kesilmiş kedi görmek, bir süredir sizi mağdur eden kişiler ile ilişkinizi kesmeye yorumlanır. Ortak iş yaptığınız insanlar ile aradaki ortaklıklar bitebilir. İş ilişkilerinde yollar ayrılabilir. Sizi dolandırmaya çalışan insanlar başarılı olamazlar.

Rüyada Kafası Olmayan Kedi Görmek

Çalışma hayatında iyi bir makam mevkiye kavuşmaya yorumlanır. Layık olduğunuz makam ve pozisyona yükselebilirsiniz. Beklenen bir terfi varsa gelir. Birinden beklediğiniz büyük haber sonunda ulaşır. Sınav sonucu bekleyenler de yüksek bir puan alabilirler.

Rüyada kafası kopmuş kedi görmek İslami rüya tabiri, yüklü borcun ya da maddi külfetin sona ermesine yorumlanır. Sizi üzen ve bıktığınız bir şey sona erer. Yaşanan  haksızlıklar ve aksilikler geride kalır. Çalışmalarınızın karşılığı artık gelmeye başlar.

Rüyada kafası kopmuş kedi görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status