Rüyada Hemcinsinle Seviştiğini Görmek Neye İşarettir?

Rüyada hemcinsinle seviştiğini görmek, zenginliğe yorumlanır ve kişi mal mülk sahibi olabilir. Yeni mal mülkler edinebilir, daha çok yatırım yapılabilir. İş hayatında şans yüzünüze güler, kazancınız yükselir. Bir yerden toplu para bekleyenlerin eline geçecek olan bu para çok işlerine yarar. Özellikle kendi işini yapan kişiler özle hayatlarını geri planda bırakabilir, daha çok çalışıp çabalamak zorunda kalabilirler. Uzun zamandır ertelediğiniz işleriniz varsa bu işleriniz de birikip sizi zorlayabilir.  Rüyada hem cinsiyle sevişmek, aynı zamanda güvendiği bir insandan darbe almak demektir. Güvenip de sırlarınızı paylaşmış olduğunuz birinin yalan bir sözünü yakalayabilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında kısa süreli kırgınlıklar olabilir.

Rüyada erkek erkeğe sevişmek, birine bir türlü laf anlatamamak anlamına gelir. Hep izah ettiğiniz bir konuda bu kişi yine kendi bildiğini yapar. Güvenseniz de yeniden benzer hataya düşer. Kötü alışkanlıkları olan birinin kötü alışkanlıklarından kurtulması için çok çaba göstermeniz gerekebilir.

Rüyada Kadın Kadına Sevişmek

Bir kadından gelecek olan lafa söze kanmak demektir. Yalan yanlış şeyler duyup da sevdiklerinizi yargılamayın. Ya da sadece şüphe ederek birini yargılamayın. Yoksa bir kadın ile aranızda tatsızlık söz konusu olabilir.

Rüyada hemcinsinle seviştiğini görmek İslami rüya tabiri, daha çok para kazanmaya ve maddi durumun daha iyi olmasına, sosyal statünün artmasına yorumlanır. Daha güzel bir eve taşınabilir, yeni bir sosyal çevreye girebilirsiniz. Maddi imkanların artması yeni fırsatlar sağlayabilir.

Rüyada hemcinsinle seviştiğini görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status