Rüyada Hamile Kedi Görmek Neye İşarettir?

Rüyada hamile kedi görmek, zamanında almış olduğunuz her ne önlem varsa iyi ki almışım demeye yorumlanır. Bir kenara birikim yapan kişiler bu birikimleri ile rahat edebilirler. Ummadık bir anda lazım olabilir. Veya birine güvenmeyip de o kişiye karşı önlem aldıysanız pişman olmazsınız. Hem malınızı mülkünüzü korumak hem de üzülmemek adına alınan önlemler sayesinde her türlü sıkıntı ve kayıptan korunur. Sizi dolandırmaya çalışan veya yalan söyleyen kimseler emellerine ulaşamazlar. Eğer güvenmeyip de sırlarınızı paylaşmadığınız biri varsa iyi ki de paylaşmamışım diyebilirsiniz. Bu kişinin aslında sır tutmayan biri olduğu ve laf taşıdığı ortaya çıkabilir. Bazı insanların gerçek yüzü görülür. Rüyada kedinin hamile olması, aynı zamanda hayırlı bir haber alma ya yorumlanır. Gelecek günlerde aile içerisinde çok hayırlı bir olay olabilir, düğün dernek telaşına girilebilir.

Rüyada hamile kedinin doğurması, sevdikleriniz ile mutlu mesut geçinmeye ve yeni dostlar kazanmaya yorumlanır. Arkadaşlarınız aracılığı ile yeni insanlar ile tanışabilirsiniz. Kalbi boş olan biri de dostları aracılığı ile tanışacağı birinden etkilenebilir, yeni bir aşk başlayabilir. Hoşlandığınız kişiden duygularınıza yanıt gelir.

Rüyada hamile kedi görmek İslami rüya tabiri, ailenizden müjdeli haberler almaya ve mutlu olmaya yorumlanır. Ailede işsiz olan biri varsa iş bulabilir. Başka bir sıkıntısı olan aile ferdi de bu sıkıntısını çözer. Her şey gönlünüze göre olur. Eğer yıllardır görüşmediğiniz akrabalarınız varsa evinize misafir olarak gelebilirler ve yeniden görüşülebilir. Ailenizin küs olduğu kişiler varsa da aradaki buzlar eriyebilir.

Rüyada hamile kedi görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status