Rüyada Gri Yılan Görmek Neye İşarettir?

Rüyada gri yılan görmek, uzun zamandır tedirgin eden bir konuda önlem alırsanız hiçbir zarara uğramamak anlamına gelir. Örneğin sağlık sorunları olan ve tedaviyi erteleyen kimseler bir an önce tedavilerini yaptırırlarsa sağlık sıhhatlerine kavuşabilirler ve bazı risklerden de kaçınmış olurlar. Kötü alışkanlıkları olan biri sağlığının değerini anlar. Kendi sağlığınız için yaptığınız her türlü yanlıştan kaçınabilirsiniz. Çevrenizde moralinizi bozan ve ruh sağlığınızı olumsuz yönde etkileyen insanlar varsa bu insanlar ile de aranıza mesafe koyabilir, kafanızı dinleyebilirsiniz. Rüyada gri renk yılan görmek, hayal kırıklığı yaşatan birine de yorumlanır. Güvendiğiniz biri emanete ihanet edebilir, güveniniz kırılabilir. Duygularınız ile oynayan birileri de olabilir.

Rüyada evde gri yılan görmek, iyilik güzellik için uğraşıp yine de aile içinden destek görememek anlamına gelir. Evlenmek isteyen biri ailesi tarafından rıza almayabilir. Ya da başka istek ve arzularınızın önünde aile fertleri engel olabilir. Aile içinde bir anlaşmazlık yaşanabilir.

Rüyada gri yılan görmek İslami rüya tabiri, pek de güvenmediğiniz insanlar varsa bu insanların sizi yanıltmamasına yorumlanır. Hep şüphe ettiğiniz konularda haklı çıkarak ben demiştim diyebilirsiniz.  Kötü niyetli kimseler emeline ulaşamazlar ve baştan önlem alıp kendinizi kötü kimselerden koruyabilirsiniz.

Rüyada gri yılan görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

18 Yorum

 1. Acar
  • admin
 2. ilyas şen
  • admin
 3. Demet
  • admin
 4. Enis
  • admin
 5. Seher(Ayla)
  • admin
 6. Kosif
 7. Nurcan
  • admin
 8. Helin
 9. Hakan
 10. Deniz
 11. Lyl

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status