Rüyada Gözler Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Gözler Görmek

Rüyada gözler görmek mutlaka birisi tarafından izlendiğiniz anlamına geliyor. Etrafınızda sizi izleyen ve her hareketinizi takip eden insanlar var anlamına geliyor. Bir başkasının sevgilinizi elinizden almaya çalıştığı anlamını da çıkarabilirsiniz. Göz görmek ya da insanların sizi izlediğini görmek her anlamda insanların gözünün sizin üzerinizde olduğuna delalettir. Çok hayra yorulmayan bir rüyadır.

Rüyada Göz Görmek Ne Anlama Gelir?

insanlar içerisinde fark edilen birisi olduğunuzu ve sürekli olarak nazara geldiğinizin işaretidir. Yaptıklarınızla, davranışlarınızla ve başarılarınızla insanların dikkatlerini üzerinize çekiyorsunuz bu yüzden de zaman zaman insanların kötü düşüncelerine maruz kalabiliyorsunuz.

Rüyada Gözlerinin Kör Olduğunun Görülmesi

Evladının vefat etmesi anlamına gelir. Ancak olumlu olarak da yorumlanan rüyalar vardır. Göz görmek hapiste ya da kapalı bir yerde tutulan insanların bir daha aynı suçu işlemeyeceğine işarettir.

Rüyayı gören kişinin başına bir felaket gelmiş ise o zaman kendisini bu olumsuz durumdan kurtaracak birisi karşısına çıkacak demektir. Bir seyahate çıkmayı planlayan bir insan rüyasında göz ya da gözler görüyorsa bir daha vatanını ve yurdunu göremeyecek anlamına gelir.

Rüyada Gözler Görmek Olumlu Anlamı Nedir?

Rüyada gözler görmek olumsuz olarak yorumlanan rüyalar arasında yer alsa da bazı tabirciler bu rüyaları olumlu olarak da yorumlamışlardır. Eğer gözleri kör olan birisi bir tanıdığının gözlerini alır da onun gözlerinden etrafına baktığını görürse rüyasında gözlerini aldığı kişinin kızını gerçek hayatta kendisine zevce olarak alır.

Rüyada Kalbinde Gözler Olduğunu Görmek

Kimsenin dini vecibeleri yerine getirdiğine ve bu insanın dini yönlerden çok iyi bir yol izlediğine delalettir. Vücudun farklı yerlerinde gözler görmek ise kişinin ilerleyen zamanlarda göz adedi kadar mal sahibi olacağına ve malının artacağına işarettir.

Rüyada gözler görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status