Rüyada Geçmiş Olsun Demek Neye İşarettir?

Rüyada geçmiş olsun demek, uzun süredir haber almadığınız ve merak ettiğiniz insanlardan yakında hayırlı haber gelmesine yorumlanır. Bir süredir sağlık problemleri olan kişiden iyi haberler alınır. Uzakta yaşayan bir türlü görüşemediğiniz ve ziyaretine gidemediğiniz insanları da görüp ziyaret etme şansınız olabilir. Gidip ziyaret etmediğiniz için size gönül koyan ve kırılan biri varsa onu ziyaret ederek gönüllerini alabilirsiniz. Aile büyüklerine ziyaret gerçekleşebilir. Gurbette yaşayan kişiler memleketlerine geri dönme kararı alabilirler. Rüyada birine geçmiş olsun demek, birine destek olmaya ve iyilikte bulunmaya yorumlanır. Dertleri olan biri size dertlerini anlatabilir ve birlikte çözebilirsiniz. Yakınlarınızın zor zamanlarında yanlarında olan tek kişi olabilirsiniz.

Rüyada hasta birine geçmiş olsun demek, eş dost akraba ile fikir ayrılığına düştü iseniz uzlaşmaya varacağınıza yorumlanır. Yaşanan büyük anlaşmazlıklar ve küslükler biter. Asla barışmam dediğiniz bir insan ile barışabilirsiniz. Çok öfkeli olduğunuz birine de öfkeniz dinebilir.

Rüyada geçmiş olsun demek İslami rüya tabiri, yaşanan sağlık sorunlarının ardından sıhhat bulmaya ve çevrenizde de hasta kimseler varsa şifa bulacaklarına yorumlanır. Merak etiğiniz yakınlarınızdan iyi haberler gelir ve içinizi rahatlatacak olaylar olur. Uzun zamandan beri görmek istediğiniz birinin ziyaretine gidebilirsiniz.

Rüyada geçmiş olsun demek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status